Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.04.2011, godz.15.00, lkj, Zawilce w Starym Gaju
#11
Agulka napisał(a):hehe chyba za mało profesjonalni do Waszej paczki jesteśmy... począwszy od stroju, przez rowery, na kondycji skończywszy ;P ale może się miniemy jeszcze na jakiejś ścieżce Wink
Nie pozostawiaj tej sprawy przypadkowi. Nie ma żadnych warunków wstępnych na takie wycieczki. Jeśli się jeszcze nie doczytałaś niepisanej zasady, to informuję, że to jest kącik, od którego każdy może zacząć i nie będzie zostawiony na wycieczce gdzieś w lesie, bo będzie odstawał z kondycją.
Tegoroczne wycieczki rzeczywiście są szybkie, ale z reguły jeździ się tak na ile grupa ma możliwości. Rodzajem roweru się nie przejmuj - ma być sprawny.
Odpowiedz
#12
Agnieszka - zapraszamy na babskie ustawki (tam nie jeździmy tak jak dzisiaj ;-) )
A płaszczyk i strój są tylko atutem. Przejechałaś przez las dzisiaj - dasz radę i z nami ;-)
Przyjeżdżaj w środę. ;-) W grupie raźniej ;-) Tutaj info
orientuj...
Odpowiedz
#13
Monika już nie mów, że tempo było jakieś zbyt ostre, ja tam potu ani zmęczenia na twojej twarzy nie widziałem. Dawałaś dzielnie radę jako nasz rodzynek ;-) Witam nową forumowiczkę, ofiarę naszej leśnej agitacji :mrgreen:
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#14
Agulka napisał(a):hehe chyba za mało profesjonalni do Waszej paczki jesteśmy... począwszy od stroju, przez rowery, na kondycji skończywszy ;P ale może się miniemy jeszcze na jakiejś ścieżce Wink

Agnieszka coś/ktoś ku pokrzepieniu serca. Tak też jeździmy(jeżdżą) :mrgreen:
https://picasaweb.google.com/rowerowylu ... 0738613218
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
hehe Wink fajnieWink chętnie bym pojechała z dziewczynami w środę, ale jutro jadę do domu już na świętaWink także po świętach nie mówię nie Smile o ile obowiązki mi nie przeszkodzą...Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości