Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT w krainę zawilców_środa_20 kwiecień_LKJ_g.17.30
#31
truskafka napisał(a):
Cytat:Truskafka ty po prostu za szybko jeździsz i masz za dobre chłodzenie. Następnym razem powiedz to przytulę :mrgreen:

hahaha dobrze, że leżę bo jakbym siedziała to bym spadła z krzesła Tongue

takie małe a takie to złośliwe no.... :-D człowiek tu z sercem podchodzi i co za to dostaje??? :-|
Małe jest piękne trzeba zmienić na "Małe jest wredne" :mrgreen:
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#32
Dzięki Wszystkim za miły wypad, zawilce piękności ;-)
I widok Jurka pokonującego zjazd i podjazd nad Zalewem Zemborzyckim BEZCENNY :!: :!: :!:
Odpowiedz
#33
Dziękuję wszystkim za wspólną wyprawę, a najwytrwalszym za miłe spotkanie przy "soczku" ;-)
Odpowiedz
#34
Pat napisał(a):(...)

a jeśli tak to kobietek było 8 :-D

Już się doliczyłem: :-D
Monika, Patrycja, Natalia, Agnieszka, Paulina, Asia, Marysia i Sylwia
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#35
Miła wycieczka, choć tempo wydawało mi się szybsze niż podczas ustawki w niedzielę :-), ale może to tylko wrażenie z jazdy w większej grupie
Odpowiedz
#36
nieliczne zdjęcia z mojego aparatu TUTAJ Są tu też zdjęcia z innych ustawek. Każde pierwsze zdjęcie z danej ustawki jest opisane datą i co to za ustawka była. Nie chciałem zakładać zbyt wielu albumów :mrgreen:
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#37
Cytat:Miła wycieczka, choć tempo wydawało mi się szybsze niż podczas ustawki w niedzielę :-)
Najwidoczniej Ty jechałeś jak w niedzielę :-P
Ja jechałam tempem 2 x lżejszym, choć jak było widać jechałam prawie ostatnia..

Następnym razem wprowadzamy zasady KFIAta (zakaz wyprzedzania prowadzącej) i nie będzie to tamto... ;-)

A wszystkim, którzy przewidują, że tego nerwowo nie wytrzymają - zapraszamy na "lajtowe" ustawki Jurkowe :mrgreen:
orientuj...
Odpowiedz
#38
Pełne rozmiary zdjęć grupowych są TUTAJ hasło: rowerowy

pozdrawiam ;-)
Coraz więcej jeżdżę.
Odpowiedz
#39
Cholera. Ominęła mnie duża impra...
Eldred- fajoskie fotki ;-)
Odpowiedz
#40
Monika napisał(a):
Cytat:Miła wycieczka, choć tempo wydawało mi się szybsze niż podczas ustawki w niedzielę :-)
Najwidoczniej Ty jechałeś jak w niedzielę :-P
Ja jechałam tempem 2 x lżejszym, choć jak było widać jechałam prawie ostatnia..

Następnym razem wprowadzamy zasady KFIAta (zakaz wyprzedzania prowadzącej) i nie będzie to tamto... ;-)

A wszystkim, którzy przewidują, że tego nerwowo nie wytrzymają - zapraszamy na "lajtowe" ustawki Jurkowe :mrgreen:
Moniko ja tylko próbowałem zachęcić Panie by jeździły także na Jurkowe wycieczki ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości