Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2011-04-17 Maraton ŚLR Daleszyce dystans Master
#1
Witam

Narazie tylko track: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ksbvcieayfzgxdsv

Impreza przednia niebawem więcej słów na ten temat ... dziś już mam dość. :->

EDIT ://

Nigdy nie myślałem aby na poważnie startować w maratonach MTB, tym bardziej chciałem podziękować Dawidowi za trucie dupy i namawianie na Mazowię w Otwocku.

Pomimo tego, że miejsca jakie zajmuję lub zajmę nie są wcale imponujące to dla mnie możliwość rywalizacji i uczestnictwa w takim maratonie jak ŚLR jest już nagrodą samą w sobie. Trasa była przygotowana wyśmienicie, wątpliwość gdzie jechać dalej miałem tylko w 1 momencie ale to dlatego, że trochę za szybko wypadłem z zakrętu.

Nie brakowało niczego było błoto, piach, szutry i kamienie oraz jeden konkretny podjazd więc noszenie roweru też dobrze przećwiczyłem. Do 57 km jechało się dobrze, później to już ciągnąłem się za kimś albo starałem się go dojechać (z różnym rezultatem).

Ten maraton dał nieźle w kość nie ze względu na trudność trasy, ale z powodu braku odpoczynku przed startem (zgubiła mnie rekreacyjna ustawka Jurka do Krzczonowa w sobotę jedyne 90 km).

Mimo wszystko jestem zadowolony ze startu tym bardziej, że ekipa z Lublina była naprawdę liczna a możliwość jazdy w waszym towarzystwie to naprawdę masa przyjemności (ale wazelina, aż uszami idzie :-P ).

Bartek Gratulacje zajętego miejsca i pudła.

Nie zapominajmy o Kuczym i Pawle zajęli równie dobre miejsca w OPEN Szacun Panowie :!:
Odpowiedz
#2
73km i 1265m przewyższenia! Confusedhock:

Ogromny szacunek dla wszystkich startujących z RL. Podziwiam.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#3
To prawda, trasa była trudna pod względem wydolnościowym, technicznie była całkiem łatwa.
Ci którzy mieli zbyt szybki start potem umierali. Ogółem większość zawodników finiszowała z czasem ponad 4-4:30h, a niektórzy nawet ponad 5h i więcej...
Dla mnie pierwszy raz dystans MASTER, nie najlepiej rozłożyłem siły, za mało doświadczenia, zrobiłem dziki atak miedzy 30-55km, a potem umierałem tracąc przynajmniej 15-20miejsc w OPEN. Przyznam się, że dłuższego treningu niż 3h nie miałem, a co mówić pełny gaz na maratonie ponad 4 godziny. Umieranie... Mogłem to inaczej rozplanować.

Ogołem trasa fajna, super krajobrazy, góry itp ;-)
Polecam każdemu kto ma dobra głowę, bo bez niej nie da rady tego ukończyć.
Nigdzie w okolicy nie znajdziesz takich maratonów. Nie dość, ze blisko to jeszcze tanie opłaty, nie trzeba noclegu no i nagrody są bardzo wartościowe, nie to co na trzepackiej mazovii, nawet na powerade mtb dostaje się mniej za pudło.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Ogólnie wszystko było zajebiście poza kolejkami w BZ, problemami z pomiarem czasu(jak się teraz okazuje w ogóle nie wiedzą kto jaki ma czas, znają tylko kolejność) i słabymi oznaczeniami(mało strzałek) pod sam koniec trasy. Trasa, ludzie, bufety git. Oby poprawili się w Sandomierzu i będzie jeszcze fajniej.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
anemia napisał(a):nagrody są bardzo wartościowe, nie to co na trzepackiej mazovii, nawet na powerade mtb dostaje się mniej za pudło.
W tym temacie Bartek staje się autorytetem :-) . Przez skromność nie pochwalił się, że stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii MJ-Junior na najdłuższym dystansie - Master. Pocisnął nawet Karcera :-P Jeszcze raz gratulacje :!: :-D
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#6
To jeszcze ja..

Nie będę się już powtarzał na temat wpadek organizatorów, bo mimo wszystko uważam, że ŚLR to maratony godne polecenia. Fakt, to był mój pierwszy, ale na pewno nie ostatni maraton z tego cyklu.
Przede wszystkim rewelacyjna trasa. Mogę szczerze powiedzieć, że jeszcze nigdy nie przejechałem czegoś podobnego. Piękne widoki, ciekawe podjazdy, jeszcze lepsze zjazdy, wspaniała flora i fauna (ktoś widział jelenia, przed moim kołem drogę przebiegły dwa dziki).
Trasa ze względu na dystans i przewyższenia bardzo wymagająca, zmęczyłem się okrutnie. Tak jak Bartek napisał wyżej - takie dystanse trzeba jeździć z głową. Ja zapożyczyłem taktykę od Brania, czyli najpierw ogień, a potem ile się uda :mrgreen: ..no cóż, do połowy było bardzo dobrze, świetny czas, bardzo dobra średnia, byłem wręcz zaskoczony, że mi się tak dobrze jedzie. Jednak w drugiej połowie zaczął się proces umierania, odcinało mnie coraz bardziej, było naprawdę ciężko. Pod koniec jeszcze wyprzedziłem jakiegoś zawodnika z drużyny na M, co pozytywnie odbiło się na psychice i pozwoliło jeszcze wydobyć resztki sił, żeby przycisnąć na ostatnich kilometrach Smile
Widok mety - bezcenny Smile

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego, że udało się dojechać do mety, że nic nie zawiodło, że rower dał radę.

Trudno sobie wyobrazić lepiej spędzony dzień. Polecam wszystkim i namawiam do udziału w następnym maratonie, który odbędzie się w Sandomierzu 07.05.2011.

Oczywiście ogromne brawa dla Bartka - gratuluję pierwszego miejsca w kategorii MJ. Pierwsza klasa, tak trzymać!
Odpowiedz
#7
Gratulacje Bartek
Ja ze swoją formą w tym roku to się długo na maratonie nie pokarzę.
Tyyyle w temacie !! Tongue

P.S.
"stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii MJ-Junior " - yyy z Bartka strony wynika, że niedawno skończył 200 lat !!! Więc skąd ta kategoria ??!!

Pozdr.
R....
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#8
Gratulacje Bartek !!! :-D Oby tak dalej
Odpowiedz
#9
Dzięki, dzieki, ale pamiętajmy, że koledzy też się trzymali czołówki tyle, że na dystansie FAN. Niestety przebita dętka zatrzymała nie tylko Brania, ale również kolegę Kuczego... Co więcej, Bartek Bereza również jechał w czołówce lecz pomylił trasę i miał za dużo straty aby gonić czołówkę.
Super fotka kuczego:

[Obrazek: kuczy.jpg]

Ja takie bym sobie wydrukował i na scianie powiesił, mega fota ;-)
Zazdroszczę ;-) Szacun.

Tutaj zdjęcia zawodników RL:

[Obrazek: imag0024medium.jpg]
[Obrazek: imag0026medium.jpg]

Jeszcze raz gratuluje wszystkim którzy ukończyli MASTER... :mrgreen:
Odpowiedz
#10
I jeszcze 2 fotki z pudła ...

Arrow https://lh4.googleusercontent.com/_XFwS ... G_6187.JPG

Arrow https://lh5.googleusercontent.com/_XFwS ... G_6188.JPG
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości