Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Piknik Rowerowy 2011
#31
Ja poszukuję natomiast kogoś chętnego kto chciałby się nauczyć chodzić na szczudłach Smile A jak już go przeszkolimy i naumiejemy to żeby uczył innych Smile

Jeśli ktoś jest chętny to proszę info Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#32
Dajcie mi chwilkę czasu to zmontuje taki filmik. Zdjęcia ktoś ma wszystkie zebrane w kupie z tamtego roku??
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#33
jak masz takie szczudła budowlane to ja umiem na tym śmigać ale dawni nie łaziłem Big Grin
Odpowiedz
#34
A ja tylko przypomnę że są dalej poszukiwane osoby do zabezpieczenia przejazdu. Jedyny wymóg to aby mieć kamizelkę odblaskową (sprawny rower to oczywista sprawa). Po dojechaniu na piknik każdy będzie mógł robić już co chce. Zgłaszajcie się (piszcie do mnie na PW) czasu coraz mniej.
Odpowiedz
#35
Mam taką ładną kamizelkę z Nadbużańskiego Rajdu , więc chcę ją pokazać. Będę pod Ratuszem
Odpowiedz
#36
Witam!
Jestem tutaj nowo zalogowaną osobą. Jak potrzebujecie jeszcze pomocy przy organizowaniu zabaw dla dzieci jestem bardzo chętna(ten temat nie jest mi obcy ponieważ pracuję w przedszkolu :-) . Czekam na odpowiedź.
Odpowiedz
#37
Zabezpieczenie przejazdu to chyba do wjazdu na ścieżkę rowerową, czyli tylko na początek, potem to już i tak będzie wolna amerykanka i chętni będą mogli sobie jechać normalnie z grupą Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#38
Nie Grzesiek - zabezpieczenie przejazdu aż do wjazdu na teren Słonecznego Wrotkowa..
Tak duża grupa na ścieżce i "wolna amerykanka" - to średni pomysł..
orientuj...
Odpowiedz
#39
piotrekgp napisał(a):A ja tylko przypomnę że są dalej poszukiwane osoby do zabezpieczenia przejazdu. Jedyny wymóg to aby mieć kamizelkę odblaskową (sprawny rower to oczywista sprawa). Po dojechaniu na piknik każdy będzie mógł robić już co chce. Zgłaszajcie się (piszcie do mnie na PW) czasu coraz mniej.

Przypominam Undecided , że jako stowarzyszenie rozdaliśmy blisko 40 kamizelek odblaskowych (także członkom stowarzyszenia) więc się nie ukrywać ;-) tylko zgłaszać do Piotrka. Albo niech chociaz pożyczą jeżeli się boją lub nie mogą. Takie zabezpieczenie to żadne halo. Jedzie się po prostu wzdłuż, z tyłu i z przodu kolumny i nagania się towarzystwo, żeby się nie rozlazło :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#40
Witam, chcę się odwdzięczyć za wczorajszą ustawkę ;-) , więc zgłaszam się na naganiacza ;-) - porządkowego lub ewentualnie mogę zająć się ulotkami. Bardzo proszę o szczegóły.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości