Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl od 26.04 - trochę większy "wypas"
#1
Link
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
[Obrazek: hungry.gif]
Interesowałyby mnie w tym rzucie koszulka, portaski, zestaw naprawczy (może się przydać, ostatnio zrobiłem traskę 77km z uchodządzym powietrzem, jakby mi się dętka roztrzaskała do końca, byłby płacz) i okulary (na chwilę obecną śmigam w przeciwsłonecznych i wieczorem muszę zdejmować bo mało widzę).
Czy doświadczeni forowicze (bo ja dopiero robię pierwsze dziesiątki kilometrów regularnej jazdy od "x" lat) mogą ocenić czy warto zaopatrzyć się w ww. gadżety?
Dziękuję z góry,
pozdrawiam,
D.
Odpowiedz
#3
ta sakiewka z naprawczymi ratami jest nawet spoko , łatki jedynie są kicha bo na klej a za 10 zł można kupić fajne łatki park tool'a klejone na zimno bez kleju (tak jak by plastry na ranę Big Grin) co do reszty to nie wiem ale okularki to chyba lepij jakieś markowe polaryzery kupić niż taki "chińczyk"
Odpowiedz
#4
trzeba obmacać pierwsze aby stwierdzić czy sprzęt jest odpowiedniSmile


ze wszystkim tak jestSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#5
no to pomacamy, zobaczymy ;-)
dzięki,
D.
Odpowiedz
#6
Ciekawe czy te spodenki niebieskie będą się do czegoś nadawały... a co ważniejsze czy w ogóle będą dostępne? Miał ktoś coś takiego?
Odpowiedz
#7
Mnie ciekawi ten kask. Problem polega na tym, że nie będzie ich w Lublinie i musiał bym kupować przez znajomego, który się nie zna na sprzęcie rowerowym i nie będzie w stanie oceniać czy warto. Może były już wcześniej w ofercie identyczne kaski i ktoś wie czy warto kupować? Ciekawe jak jest rozwiązana regulacja obwodu.

p.s. Czy te dwa modele są uniwersalne, czy czarny damski a czarno-biały męski? Bo nie wiem jak mam rozumieć tekst "Profesjonalny kask rowerowy damski lub męski".
Diabeł tkwi w szczegółach.
Odpowiedz
#8
Te kaski Crivit są podobne do kasków niemieckiej firmy Cratoni (często mają niemal identyczne szczegóły). Mam wrażenie ze to są po prostu chyba starsze modele Cratoni albo coś w ten deseń. Nawet system dopasowania mają ten sam (a przynajmniej te Crivity co widziałem kiedyś miały raki sam jak mój Cratoni Zethos Crocodile Trophy).

P.S.
Gdyby ktoś widział gdzieś w Lublinie męskie spodenki niebieskie w rozmiarze XL i/albo koszulkę czarnoniebieską kosztulkę czarno-niebieską L i XL to niech tu napiszę, bo nie wiem czy w Świdniku uda mi się dostać.
Odpowiedz
#9
Kask niestety stanowi część oferty regionalnej. Z tego co zauważyłem, akurat na nasz region nie trafi.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#10
no to tak, zakupiłam sobie gatki te zielone i maszynkę do czyszczenia łańcucha, gacie w rozmiarze S spokojnie można byłoby oznaczyć literką M, Mki natomiast to przeciętna Lka, przynajmniej w babskiej rozmiarówce, koszulki nie powalają, ale te gacie naprawdę fajne, lekkie, wygodne, wewnętrzne spodenki z wkładką też dobrze dopasowane i nie powinny się przemieszczać, przypinane na dwa guziczki, wkładka nie powala ale jest różnica jak się jeździ w porównaniu do takich bez pampersa, jednym słowem polecam,
na armii krajowej buty są, wielkim zainteresowaniem sie nie cieszą, spodenki męskie we wszystkich rozmiarach też były i te się cieszą dużym zainteresowanie, okularów było sporo, ale też bez szału (dziwnie się układają na nosie, przynajmniej moim) rękawiczek sporo ale średnio wygodne
z rowerowych gratów to chyba tyle.
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości