Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Prix Puław w kolarstwie MTB 2011
#31
Ja się wybieram, ale jak będzie mokro mogę nie jechać. Jeśli komuś odpowiada to pw lub 693224237.
Odpowiedz
#32
http://www.yr.no/place/Poland/Lublin/Pu ... /long.html

Mokro to raczej nie będzie. Puławski lasek ma takie podłoże, że musiało by lać całą noc i rano żeby tam mokro było.
Odpowiedz
#33
Jakby ktoś miał miejsce na osoborower to łapię się i trzymam kurczowo! Smile
Odpowiedz
#34
Jakby ktoś miał miejscówkę w aucie na najbliższą edycję to bardzo chętnie bym się wkręcił.
Edit: mam już, dzięki.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#35
Dobry,

Pierwszy raz tutaj więc proszę o wyrozumiałość jeżeli pytam o jakieś oczywistości dla was.

Chyba ktoś już pytał o to (albo tak mi się tyko wydaje)...

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie warunki trzeba spełniać aby móc zostać dopuszczonym do udziału w GP XC Puław.

Potrzebna licencja kolarska, zgłaszanie sie do PTTK Puławy na tydzień przed zawodami czy wystarcza np dowód osobisty, rower i zgłoszenie udziału na 1h przed startem?

Mam straszną ochotę, żeby pokręcić się trochę w kółko w najbliższy weekend.

Dodam, że jeżeli będę się wybierał, mogę kogoś zabrać (z rowerem) z Radomia lub innej miejscowości położonej pomiedzy Radomiem a Puławami.
Odpowiedz
#36
Nic egzotycznego nie potrzeba, musisz mieć kask i rower(chociaż na siłę to i biegać by pewnie pozwolili :-P) no i po prostu być przed startem, żeby się zapisać.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#37
Kolego, potrzebna Ci będzie umiejętność liczenia dubli, gps żeby nie zgubić trasy i odwaga przed dzikami, które lubią ganiać kolarzy po trasie w tamtejszym lasku. Na szczęście powinno już nie być komarów.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#38
KermitOZ napisał(a):odwaga przed dzikami, które lubią ganiać kolarzy po trasie w tamtejszym lasku

No nie gadajcie?? Ktoś spotkał dzika podczas zawodów ?? Confusedhock: ??
Odpowiedz
#39
A bo to raz? A myślisz, że dlaczego mnie tak dawno w puławskim lesie nie było? Ty jeździsz z przodu to jesteś mądry, ale to są poważne rzeczy i trzeba coś z tym w końcu zrobić! Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#40
Dzięki za informacje!

Kask jest, rower jest, z umiejętnością liczenia dubli radzę sobie kiepsko (na innych zawodach zazwyczaj ściągali mnie sędziowe w odpowiednim momencie) :mrgreen:

To jeszcze popytam:

1. Jakiej długości jest zazwyczaj kółko i ile okrążeń robi kategoria M2?
2. Czy ktoś coś wie o trasie na najbliższe zawody - zalecane wysokie ciśnienie w kołach (bo korzenie kamienie, krawężniki) czy raczej niskie (bo kamieni, korzeni mało ale podjazdy pionowe)?

Dziki powiadacie. To trzeba będzie żołędzi do kieszni obok żelu nakłaść...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości