Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grand Prix Puław w kolarstwie MTB 2011
#41
KermitOZ napisał(a):A bo to raz? A myślisz, że dlaczego mnie tak dawno w puławskim lesie nie było? Ty jeździsz z przodu to jesteś mądry, ale to są poważne rzeczy i trzeba coś z tym w końcu zrobić! Big Grin

A o takie dziki chodzi Smile Dziki w głowie... ...nie mam wykrztałcenia, nie wypowiadam się.


Kółko ma zazwyczaj ok. 6-9 minut x 5-8 razy rundę jedziemy . Całość wychodzi około 45 minut, ponad 1h chyba jeszcze nie było. Żele raczej Ci się nie przydadzą.
Ciśnienie osobiście stosuje1.8 - 2.0 bez dętki i 2,5 - 3 z dętką.

Ogólnie wyścig jest super. Szybki, kręty, raczej nietrudny, możliwe krótkie podbiegi ale jak wspomniał kolega KerimtOZ trasę warto zapamiętać bo oznaczenie nie jest idealne.
Odpowiedz
#42
Yyy...

Bo ja chyba zapomniałem zapytać gdzie wogóle jest start i meta (nazwa ulicy, nr?) i o której rusza cała impreza (godzina startu dla M2). Pomożecie? ;-)
Odpowiedz
#43
Wszyscy powyżej 18 lat jadą razem około 11. Na miejscu trzeba być z godzinkę wcześniej.

Adres: Ogródek Jordanowski ul. Niemcewicza.
Odpowiedz
#44
Znalazło by się jeszcze jakieś miejsce w aucie?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#45
KermitOZ napisał(a):Kolego, potrzebna Ci będzie umiejętność liczenia dubli, gps żeby nie zgubić trasy i odwaga przed dzikami, które lubią ganiać kolarzy po trasie w tamtejszym lasku. Na szczęście powinno już nie być komarów.

pOZBig Grinrower
Grzesiek

No i żeś wykrakał... Dziś wielki pies mutant ganiał zawodników w puławskim lesie.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#46
Karcer napisał(a):No i żeś wykrakał... Dziś wielki pies mutant ganiał zawodników w puławskim lesie.

Założę się, że była to zaplanowana akcja, która miała podnieść poziom współzawodnictwa na trasie :mrgreen:

Szkoda, że była to już ostatnia impreza w tym roku - byłem po raz pierwszy ale na pewno wrócę w 2012.

(ktoś coś wie o jakichś zdjęciach?)
Odpowiedz
#47
ja byłem jako obserwator i fajnie to wyglądało. W następnym roku zaczynam startowaćSmile także obsada ostatniego miejsca jest już pewna Big Grin
pozdroSmile
Odpowiedz
#48
Poszukujemy zdjęć z ostatniej edycji GP Puław. Parę osób robiło zdjęcia. Wrzućcie jak coś macie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości