Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TimeOut - logowanie
#1
Witam

Od jakiegoś czasu obserwuję mocno upierdliwa zmianę na forum czyli maksymalnie krótki Timeout dla zalogowanych użytkowników forum.

Czasami nie doczytam jednego tematu do końca i już jestem wylogowany, jeszcze bardziej jest to upierdliwe przy pisaniu nowych postów.

Nigdy nie wiesz czy już Cię wylogowało czy jeszcze nie. :?:

Czy można wydłużyć ten czas do powiedzmy 15 minut? Idea

Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
#2
Nie wiem dlaczego tak się dzieje u Ciebie, długość sesji jest ustawiona na 30 minut dla wszystkich userów, więc może jakiś problem z przeglądarką, nie wiem. Ja w każdym razie nie miałem takich problemów i nie słyszałem, żeby ktoś miał ;/
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
mnie nie wylogowuje nawet po 30 min
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
BADEVIL napisał(a):Od jakiegoś czasu obserwuję mocno upierdliwa zmianę na forum czyli maksymalnie krótki Timeout dla zalogowanych użytkowników forum.

Na łączu kablowym nie mam tego problemu ale gdy korzystam z internetu mobilnego (w moim przypadku blueconnect) wylogowuje mnie czasami nawet po przeczytaniu pierwszego postu.
Ale nie ma problemu gdy przy logowaniu zaznaczę "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:"

Wskazane jednak wtedy aby zamykając stronę wylogować się z forum.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#5
Ja korzystam IPlusa i nie mam takich objawów. Nic się nie dzieje nawet jak zostawię włączone forum dość długo.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości