Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KASK,KASK I JESZCZE RAZ KASK :-)
#11
Powstała nowa wersja kasku... :mrgreen:
Krótki artykuł: artykuł

Ale polecam film: youtube
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#12
Przed gałęzią czy drzewem to raczej nie uchroni. W drugim teście widać dobrze jak mało sztywny jest widelec tego roweru i jak delikwent szoruje twarzą po posadce.
Ktoś się orientuje co powoduje napompowanie tego patentu?
Odpowiedz
#13
tak czy siak szkoda gołębia
Odpowiedz
#14
Kto rozjechał wczoraj kota na ścieżce rowerowej i uciekł z miejsca wypadku ? Przyznać się ! Gruba opona, pewnie jakiś XC. Kot był czarny. Ktokolwiek widzial, ktokolwiek coś wie. Apeluje tu do serwisów rowerowych, jeśli znajdziecie na rowerze duża ilośc czarnej siersci proszę zgłosić to do Lubelskiej Straży dla Zwierząt.

A tak na poważnie coraz cześciej mamy zgłoszenia w Schronisku w sprawie poszkodowanych dzikich zwierząt na sciezce, tchórzofretki i koty, w tym roku obok sciezki pojawiły się ponoć bobry w miejscu gdzie wiekszosc z nas nieźle ciśnie. Postarajcie sie uwazac na tych użytkowników sciezki, zaoszczędzicie mi roboty. Starajcie sie tez zwracać uwagę ludziom ktorzy wyprowadzają merdacze na spacer przy sciezce lub wprost na niej, w tym roku już byly dwa wypadki rowerzysta kontra pies.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#15
ścieżka nad zalewem, kolejny raz napatoczyłem się na całe stadko (sztuk 5) wygrzewających się kotków, lekkomyślność właścicieli bo naprawdę szybko się tam jeździ...

ahhh ten śliczny srebrny mruczek mi serce złamał bo nie dał się złapać i uprowadzić do domu :lol:, no cóż pozostały mi tylko zadrapania na ręce w ramach pamiątki
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości