Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC Puławy
#1
Kurde załuje ze nie było mnie. Dali ciała z wysyłka i koła kaseta hample oraz manetki nie dojechały na czas a taka chęć miałem wysartować. Czy ktos sie wybiera na wyscigi w Puławach? I miałby miejsce w aucie?Big Grin
Odpowiedz
#2
Ja się wybieram za dwa tygodnie do Puław i pewnie będe miał miejsce w samochodzie.
Odpowiedz
#3
A jakie to wyścigi w Puławach? Mówicie o tym maratonie 24 h 750 km czy jest coś innego?
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#4
W Puławach co roku odbywa się GP Puław w XC, organizowane przez tamtejszy TKKF. Wyścigi ze swoistą bardzo fajną atmosferą. Byłem kilka razy i za cienki jestem, żeby tam jeździć. Najczęściej przyjeżdża czołówka z Puław i Lublina, a trzepaków żadnych nie ma, więc jak ktoś słaby to się trzeba wlec na końcu i liczyć duble Smile Zawody odbywają się na trasie w lesie obok Skateparku czy czegoś takiego. Trasa zawsze się trochę różni, ale są to wariacje na temat jednego tematu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Cytat:więc jak ktoś słaby to się trzeba wlec na końcu i liczyć duble Smile
Albo się bić z innymi cieniasami, bo nie przesadzajmy, ale zawsze się trafią (kilku, ale zawsze lepsze to niż nic) Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#6
kuczy napisał(a):Albo się bić z innymi cieniasami, bo nie przesadzajmy, ale zawsze się trafią
Tyż prawda, na przykład ja. Choć w tym roku już nie przyjeżdżałem ostatni. :-P
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#7
orientujecie się może jaki dystans jest do pokonania w puławach ??
Odpowiedz
#8
Okrążenie ma zazwyczaj ok 2-3km, a dystans całkowity jaki przejedziesz jest prawą względną ;-) . Zależy ile pętli ustalą organizatorzy i ile razy zostaniesz zdublowany :lol:
Odpowiedz
#9
Trasa ma zazwyczaj około 15km. Trzeba się liczyć że na każdej rundzie są minimum dwa podbiegi. Ogólnie jeśli chodzi o stronę techniczną to wyścig jest dość łatwy aczkolwiek trzeba uważać by się nie pogubić bo oznaczenia są liche. Start jest darmowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości