Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie w Lublinie po Kendy Karma lub Maxxis Crossmark?
#1
Witam.

Poszukuje tych dwóch modeli oponek. Zależy mi na czasie więc chciałbym je kupić na terenie Lublina. Orientujecie się może gdzie dostane oponki z tematu?

Z góry dziękuje !!!
Odpowiedz
#2
Karmy dostaniesz w BB na Glinianej(79pln sztuka)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#3
79zł/szt.?! a nie da się w Lbn kupić tych opon w jakiejś ludzkiej cenie? Też się do niech przymierzam ale w necie kosztują średnio 55zł... z przesyłką wychodzi jakieś 40zł taniej na komplecie.
[edit] a co z 2.częścią pytania? gdzie w Lbn mozna nabyć Maxxis Crossmark, bo przejrzałem sieć i widzę, że to lepsze oponki dla mnie? Smile
Odpowiedz
#4
Zależnie oczywiście od modelu (bo jest kilka), były np. Inti za bramą (ostatnio kolega stąd szukał wersji eXCeption-62a i chyba nie mieli). Możesz też popytać tam gdzie handlują Meridami. W Inżynierii chyba nie mają. Może ale to bardzo może w Toro.

Ja CrossMarki 2.1 70a 60 TPI kevlar kupowałem za jakieś 55 zł sztuka i gratis bidon Izostara w Inti kiedyś. Ale to było dawno temu.
Odpowiedz
#5
Ja swoje crossmarki kupowałem około rok temu także w inti, cena ok 50zł ale to drutówki. Trochę przyciężkawe w tej wersji, za to nadrabiają trakcją, moim zdaniem świetna w każdych warunkach, oczywiście poza błotem. Polecam
Odpowiedz
#6
Leć do Toro, mają sporo Maxxisów. Crossmarki są na 90%.
Odpowiedz
#7
Moim zdaniem Crossmarki jak na opony do XC i nie na błoto świetnie sobie w tym błocie radzą. Zawiedziony byłem z teoretycznie bardziej przyczepnych opon.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości