Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki z LIDL'a x2 i szorty wszystko M-ki
#11
jakoś postaraj się wyczekać żeby nie było tego gościa, może inny będzie miał bardziej liberalne podejście Smile oni mają co jakiś czas zmiany i może uda Ci się trafić na kogoś innego - pójdź w weekend, może 'kierownik' wziął sobie akurat urlop Wink
Tak jak mówię, rzecznik tutaj nic nie pomoże. Niestety ale w tym przypadku mamy klasyczne "widziały gały co brały"... a z rozmiarówkami widziałem już naprawdę różne cyrki - ja np. mam rzeczy od rozmiaru S do XXL Big Grin
Swoją drogą skoro mówisz, że wyglądają na nieużywane to dziwne, że robią takie problemy ze zwrotem. Nigdy w Lidlach o czymś takim nie słyszałem...
Odpowiedz
#12
jak poprzednio był sprzęt rowerowy w Lidlu właśnie na ul. Romantycznej (miałem blisko z PL) kupiłem rękawiczki, okazało się, że trafiły mi się 2 prawe ( :-P ) i jak pojechałem następnego dnia (po 19 w niedzielę) to trafiłem na bardzo sympatyczną panią która nie robiła żadnych problemów pomimo braku paragonu. Także pojedź może w weekend i uda Ci się załatwić tą sprawę ;-)
Odpowiedz
#13
dzięki będę próbował przy weekendzie. Pzdr
Odpowiedz
#14
... jak miesiąc temu kupiłem w Lidlu na Kunickiego gacie w rozmiarze L i okazały się za duże, to zapakowałem z powrotem i bez problemu wymienili mi na M ....
Odpowiedz
#15
felekwymienić, wymienią ale ze zwrotem kasy to co innego. Ja też chętnie bym wymienił ale na co jak rozmiar M to najmniejszy jaki dostępny Undecided .
Odpowiedz
#16
niestety nie udało się oddać.
więc oddam:

koszulki po 20zł sztuka
szorty za 35zł
Odpowiedz
#17
UP!!!

Została mi jedna koszulka.


o taka:

[Obrazek: DSC07230.jpg][Obrazek: DSC07231.jpg]
myślę że 20zł to i tak tanio.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości