Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.04.2011 18:00 Pl. Litewski
#41
Wielkie podziękowanie za zabezpieczanie, odwaliliście kawał dobrej roboty. I wielkie dzięki wszystkim za przybycie :-D A TU moje fotki z MK.
Rama, dwa koła i mina wesoła Smile
Odpowiedz
#42
Spoko zdjęcia wyszły, ale chyba najlepsze to z Honorowym Obywatelem Lublina, hehe ;-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#43
Dzięki za masę,
kilka zdjęć ode mnie: https://picasaweb.google.com/jozef.lapi ... directlink
Odpowiedz
#44
Widziałem was na Czechowskiej, fajny widok, ja kiedyś też się pewnie wybiorę Smile Fajne te cruisery były, zwłaszcza jeden czerwony, i drugi ciemnozielony w stylu militarnym Smile
Odpowiedz
#45
Witam. Byłem na masie, podobało mi się jak zawsze i do zobaczenia na kolejnej ustawce.
Z roku na rok coraz nas więcej i to bardzo dobrze.
Pozdrower
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#46
Hej
Jako że dopiero wróciłem z weekendu majowego, chciałem sprostować małą rzecz:
Zostaliśmy przedstawieni jako ekipa sprzed 2 tysięcy lat mieszkająca w lepiankach....
Heh, no nie zdążyłem za bardzo wyjaśnić o co naprawdę chodzi.
Działam aktywnie w bractwie odtwarzającym Słowian z X i XI wieku, a pośredni cel oprócz dobrej zabawy to poszukiwanie nowych członków do lubelskiego oddziału. Myślałem że ktoś mnie zaczepi żebym cokolwiek mu o nas opowiedział, ale chyba nikogo to nie kręci.
Spróbuje na następną masę przyjechać w pełnym uzbrojeniu i z jakimś proporcem z namiarami na nas, może chociaż jakiś przechodzeń się zainteresuje ;-)
Pozdrawiam i zapraszam do Zawieprzyc w ten weekend.
P.S. Ja to ten pierwszy z ekipy tandemowej.
Odpowiedz
#47
Szkoda że Wasz przyjazd był taką tajemnicą, Krzysiek nic się nie chwalił Wink
A sam pomysł genialny, i trzeba Was bardziej eksponować na Masie.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#48
Był tajemnicą dla lepszego efektuWink Zresztą kombinowany naprędce bo dzień przed masą ojciec zakupił tandem i nie udało mi się pożyczyć wszystkich ciuchów dla Krzyśka. Co zaowocowało że pojechał w lepszych i ja np. paska już nie miałem ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości