13kisiel13   03-05-2011, 21:26
#1
Witam.

Szukam czerwonych (w ostateczności niebieskich) śrubek do blatów na terenie Lublina. Chciałbym kupić je w Lublinie bo wolę płatność gotówką przy odbiorze oraz upewnić się czy odcień współgra z resztą roweru.
msl   03-05-2011, 21:40
#2
Możliwe, że mają w Inżynierii albo u Bike Boysów. Kiedyś kupiłem u BB komplet czerwonych KCNC, jednak jedna ze śrub wypadła w czasie jazdy (a dokładniej dojazdu ze sklepu do domu...), przez co byłem zmuszony odstawić KCNC i zamówiłem czerwone śruby Aerozine przez Allegro. Wielką zaletą Aerozine jest to, że lepiej się trzymają po dokręceniu, są dużo tańsze od KCNC i są w bardziej żywym odcieniu czerwieni. Jeżeli chciałbyś sobie porównać wygląd śrub obu producentów, to daj znać, a się umówimy jakoś i ocenisz, które Ci bardziej pasują. A potem możesz zamawiać przez internet, jeżeli cena będzie lepsza :-)

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
13kisiel13   03-05-2011, 23:30
#3
Ok. Jak poprawi się pogoda a nie znajdę żadnych śrubek to napisze ci na pw i się umówimy.

Jeśli to nie stanowi problemu napisz proszę ile zapłaciłeś za każdy z zestawów.
msl   03-05-2011, 23:47
#4
Za KCNC (4 sztuki) jakieś 50 zł, za Aerozine (5 sztuk - 1 w zapasie) 31 zł razem z przesyłką. Jakby nie patrzeć, Aerozine wychodzą zdecydowanie taniej, poza tym można je bez problemu dokupić na sztuki.

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
racingralph   04-05-2011, 18:04
#5
Podepnę się do tematu. Nie wiecie czy można gdzieś kupić same aluminiowe kominy? Kupiłem komplet KCNC, ale okazało się że i komin i śruba są krótsze niż standardowe stalowe. Teraz jeżdżę na zestawie alu śruba + stalowy komin i na długość jest w miarę ok, ale boję się że któregoś razu zniszczę gwint w tych alu śrubkach.
msl   04-05-2011, 18:22
#6
Z samymi kominami może być kłopot... Ale dokładniej chodzi Ci o kominy od KCNC, czy jakieś inne, które będą pasować?
Z tego, co sprawdziłem przed momentem, do śrub KCNC pasują bezproblemowo kominy od Aerozine, ale tych też się raczej osobno nie kupi, trzeba brać zestaw śruba+komin. Same śruby mają niemal takie same długości u obu producentów, ale Aerozine ma kominy około 2 razy dłuższe, niż KCNC.

god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Kuba   05-06-2011, 10:49
#7
KCNC niestety są krótsze. Polecam Tokenowskie albo A2Z. Niestety opcja jest tylko wysyłkowa (chyba że ktoś do Rzeszowa jeździ to tam gdzieś pod Rzeszowem, od naszej strony, jest sklep który handluje A2Z). Moim zdaniem kolory dużo lepsze niż Aerozine i KCNC, takie ciemniejsze, bardziej żywe. Obecnie mam śrubki z kominami MOWA i też mają fajny ciemny odcień... Ale ciężko je dostać w Polszy.
KermitOZ   05-06-2011, 12:19
#8
W Rzeszowie na wylocie na Lublin jest Rojax, obsługa nie różni się jakością od tej, która była w Lublinie, więc nie ma co sobie głowy zawracać Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Kuba   05-06-2011, 12:27
#9
Trochę źle napisałem. Sklep to Bicyklon, siedziba jest w miejscowości Zaczernie między Rzeszowem a lotniskiem w Jasionce (między drogą 11 a 9)

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s ... 20565&z=13
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.