Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AMP w kolarstwie górskim, 20-22 maja 2011
#1
jak co roku, w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Polski biorą udział i trzepaki i hardcory, ale AMPy to przede wszystkim okazja do pościgania się w genialnej, "zawodowej" atmosferze. Jak po opisie tematu widać, razem z koleżanką poszukujemy dziewczyny jeżdżącej MTB, ale uwaga, musi być to studentka z UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO! jest to warunek sine qua non jakichkolwiek rozważań, bo właśnie nam, a nie innej uczelni, brakuje trzeciej dziewczynySmile Babeczki górą, taka Politechnika to tylko może pomarzyć o reprezentacji kobiet w kolarstwie górskimWink
wydaje mi się że osoby zainteresowane dobrze wiedzą co to za zawody, nie wiem w sumie nawet jakiego linka wkleić "na zachętę"-najlepsze byłyby zdjęcia, ale te z Przesieki mogą potencjalną kandydatkę niesłusznie przestraszyć, a te z Chełma nieciekaweWink tak czy siak niezaznajomionym w temacie polecam opis KermitOZa z zawodów w 2009 roku- http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=43
nie ma obaw, traska w Poznaniu stanowczo do górskich nie należy, a i dystans duży nie będzie- dla Pań zmieści się w granicach 30 km, celuję że będą jak co roku trzy pętelki. Miłe Panie, zgłaszajcie się tłumnie, piszcie tu lub na privie, termin zgłoszeń pełnego trzyosobowego składu drużyn mija 15 maja !!!

EDIT: PILNIE POSZUKIWANY RÓWNIEŻ REPREZENTANT PRZYRODNICZEGO PŁCI MĘSKIEJ!
PAWŁOWI I IGOROWI BRAKUJE TRZECIEGO!!!! PANOWIE, DO BOJU!!!!
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz
#2
pivonat napisał(a):jak co roku, w rozgrywkach Akademickich Mistrzostw Polski biorą udział i trzepaki i hardcory, ale AMPy to przede wszystkim okazja do pościgania się w genialnej, "zawodowej" atmosferze. Jak po opisie tematu widać, razem z koleżanką poszukujemy dziewczyny jeżdżącej MTB, ale uwaga, musi być to studentka z UNIWERSYTETU PRZYRODNICZEGO! jest to warunek sine qua non jakichkolwiek rozważań, bo właśnie nam, a nie innej uczelni, brakuje trzeciej dziewczynySmile Babeczki górą, taka Politechnika to tylko może pomarzyć o reprezentacji kobiet w kolarstwie górskimWink
wydaje mi się że osoby zainteresowane dobrze wiedzą co to za zawody, nie wiem w sumie nawet jakiego linka wkleić "na zachętę"-najlepsze byłyby zdjęcia, ale te z Przesieki mogą potencjalną kandydatkę niesłusznie przestraszyć, a te z Chełma nieciekaweWink tak czy siak niezaznajomionym w temacie polecam opis KermitOZa z zawodów w 2009 roku- http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=43
nie ma obaw, traska w Poznaniu stanowczo do górskich nie należy, a i dystans duży nie będzie- dla Pań zmieści się w granicach 30 km, celuję że będą jak co roku trzy pętelki. Miłe Panie, zgłaszajcie się tłumnie, piszcie tu lub na privie, termin zgłoszeń pełnego trzyosobowego składu drużyn mija 15 maja !!!

Taka politechnika proszę Ciebie posiada wydział zarządzania. Na wydziale zarządzania proszę Ciebie, można znaleźć średnio 5 pań na 2 panów. Na wydziale zarządzania proszę Ciebie, też na pewno znajdą się panie, które jeżdżą MTB - proszę nie dyskryminować politechniki feministycznymi tekstami :lol:
Dziękuję za uwagę. Tyle ode mnie.
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#3
Ba, politechnika lubelska kiedyś miała Akademickie Mistrzostwo Polski wśród pań i to zarazem drużynowo jak i indywidualnie! A tak wracając do tematu UMCS przygarnie nawet trzy panie do drużyny :mrgreen:
Odpowiedz
#4
mili moi! AGH w Krakowie również posiada perełkowe wydziały,
jak na ten przykład w. humanistyczny a na nim socjologia czy filozofia :mrgreen:
i nie jestem pewna czy jest to ich powodem do dumyTongue
ale robi nam się off topic, a ja tu czekam na tłumy zgłoszeń dziewczyn z UP!
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz
#5
...
Odpowiedz
#6
Hajla, you're simply the best! :lol:
jestem pełna podziwu dla poświęcenia, którego się podejmujesz,
bo zrobić dziewczynę z Ciebie będzie ciężko, nie powiem....
ogolenie nóg to pryszcz, przy wszystkim pozostałym co Cię czeka!
albo.... nie zrobimy nic!
tylko powiemy że w dzieciństwie faszerowali Cię Dianabolem,
bo się zajawili na wyniki NRDowskich lekkoatletek :mrgreen:
dobra, jeszcze tylko podrobić certyfikat przynależności akademickiej i już!!!
jedziesz z nami! gotowy?
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz
#7
EDIT: PILNIE POSZUKIWANY RÓWNIEŻ REPREZENTANT PRZYRODNICZEGO PŁCI MĘSKIEJ!
PAWŁOWI I IGOROWI BRAKUJE TRZECIEGO!!!! PANOWIE, DO BOJU!!!!
i'm in shape. round is a shape, isn't it? :]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości