Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.05.2011r. E.Leclerc TORO MTB CUP
#1
E.LECLERC TORO MTB CUP 2011 to cykl imprez rowerowych rozgrywany na Lubelszczyźnie. Impreza skierowana jest do wszystkich sympatyków kolarstwa górskiego. To wspaniała możliwość połączenia doskonałej zabawy i sportowej rywalizacji.

Każdy może wziąć udział w imprezie - start w zawodach jest darmowy.

W ramach Pucharu Lubelszczyzny w Kolarstwie Górskim zostaną wyłonieni najlepsi zawodnicy w konkurencji XC (cross country) w sezonie 2011.

E.LECLERC TORO MTB CUP to także wyścig familijny dla rodziców z dziećmi do 12 roku życia.

Zawody zostaną rozegrane wg następującego terminarza:

* I edycja - 15 maj - Lublin
* II edycja - 28 sieprień - Urzędów
* Finał - 4 wrzesień - Lublin - IV Lubelski Festiwal Rowerowy
http://lkkg.pl/eleclerc-toro-mtb-cup-2011
Zapraszamy !!!!
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#2
Bez sensu, że wyścig familijny (opiekun+dziecko) jest tylko dla dzieci w przedziale 8-12 lat... A co z młodszymi? Sad Na Skandii/Mazovii nie ma takich ograniczeń.
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#3
kategoria JUNIOR MŁODSZY, rok urodzenia 1995-1996 (15 – 16 lat)
Jedzie ktoś?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#4
Nie wypadałoby podać trasy i dystansu?
Odpowiedz
#5
Ja mam 15 lat i się zastanowię. W sumie nie mam dobrej kondycji ale można spróbować.
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#6
maYkel, z trasą można się zapoznać dzień przed zawodami jak i w dzień zawodów przed startem Smile licząc ,że pętla liczy około 3km ,a kat. przykładowo JUNIOR ma do pokonania 10 okrążeń ,to będzie to około 30 km Smile bartek, pojedź do Toro na Zana i może coś zdziałasz Smile
Odpowiedz
#7
Pawel93 napisał(a):maYkel licząc ,że pętla liczy około 3km ,a kat. przykładowo JUNIOR ma do pokonania 10 okrążeń ,to będzie to około 30 km Smile

W poprzednim roku było 5 :-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#8
Jedna pętelka ma poniżej 2 km i tyczona jest przez około tydzień przed zawodami popołudniami (tak po 17 kiedy ludzie po pracy się zbiorą), palikowanie / taśmowanie to sobota przed zawodami.

Długość nieduża ale podjazdy wykańczające więc w zupełności wystarcza.

Co do samego przebiegu trasy to mniej więcej tak:
http://www.bikemap.net/route/959419

na tygodniu sobie tam pojeżdżę to wrzucę ładniejszy ślad trasy tegorocznej - dużo zależy od zimowych działań ratraków / spychaczy (w tym roku odpada przejazd górą przy parkingu bo postawiła się tam jadłodajnia jakaś)

Pozdrawiam.
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#9
Jedno okrążenie będzie miało około 1,2 km.
Harmonogram zawodów

godz. 9:00 rozpoczęcie zapisów w Biurze Zawodów (zapisy do poszczególnych konkurencji będą prowadzone do 20 minut przed jej rozpoczęciem).
godz. 10:00 start wyścigu XC, kategoria KOBIETY JUNIOR, MŁODZIK (czas wyścigu ok. 30min)
godz. 11:00 start wyścigu XC, kategoria KOBIETY ELITA, JUNIOR MŁ (czas wyścigu ok. 45 min)
godz. 12:15 start wyścigu XC, kategoria MASTERS 1 i 2, JUNIOR (czas wyścigu ok. 1h)
godz. 13:45 start wyścigu XC, kategoria ELITA (czas wyścigu ok. 1:15h)
godz. 15:30 start wyścigu familijnego (1 okrążenie trasy family)
godz. 16:30 ceremonia dekoracji zwycięzców wyścigu familijnego oraz XC
Odpowiedz
#10
Ja na pewno startuję. Te zawody to super przygoda i duuuużo radości. Nie mogę się doczekać Smile
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości