Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15.05.2011r. E.Leclerc TORO MTB CUP
#11
no nie czy ja zawsze musze mieć jakieś zajęcia jak ciekawe zawody są :evil: ehh najwyższego miejsca na pudle życze :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Nie jestem na 100% pewny czy track jest ok bo miałem włączoną powaloną opcję przyciągania do drogi no i musiałem deko to ręcznie przerabiać :evil:

http://www.gpsies.com/map.do?fileId=oiedemogvqtpktup

Jeśli ktoś jeszcze zapisał to niech wrzuci porównamy.

Pozdrawiam
Artur
Odpowiedz
#13
Pojeździłem sobie po trasie dzisiaj i dla tych co niebyli, są małe kosmetyczne zmiany względem lat poprzednich.
Jest kręto i parę poprzecznych rynien na trasie. Ogólnie fajnie byleby nie padało jutro.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#14
Ja również się wybieram i zachęcam wszystkich, którzy się wahają. Impreza lokalna, dobrze zorganizowana i zupełnie bezpłatna. Trasa ciekawa, na pewno każdy da radę przejechać. Pogoda powinna się jutro utrzymać.
Do zobaczenia pod globusem.
Odpowiedz
#15
powodzenia wszystkim, ja nie jadę bo mam wagę oporową - ehh co te kobiety robią z faceta :lol:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#16
To nie jest sprawa kobiet tylko Twojego podejścia. Kropka. Startującym życzę powodzenia w walce o drugie miejsce a Tomkowi gratuluję zwycięstwa Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#17
Jutro startować nie będe mógł ze względów technicznych, ale w Urzędowie już mnie zobaczycie Smile
Pourywania łańcuchów, siniaków, jednym słowem Powodzenia Wink
Odpowiedz
#18
Arkus napisał(a):powodzenia wszystkim, ja nie jadę bo mam wagę oporową - ehh co te kobiety robią z faceta :lol:

Będziesz miał lepsze przyspieszenie na zjazdach :mrgreen:
Odpowiedz
#19
KermitOZ napisał(a):Startującym życzę powodzenia w walce o drugie miejsce a Tomkowi gratuluję zwycięstwa Big Grin
A jak Tomek złapie gumę to co będzie Idea :?:

Arkus napisał(a):powodzenia wszystkim, ja nie jadę bo mam wagę oporową - ehh co te kobiety robią z faceta
Dokładnie spokojnie na zjazdach nadrobisz tak jak to słusznie zauważył elhm na jednym z nich można się nieźle rozbujać tak do 45 spokojnie :mrgreen:

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to niepotrzebnie ... trasa jest na miarę możliwości każdego kto tylko zechce wystartować :->
Odpowiedz
#20
BADEVIL napisał(a):KermitOZ napisał/a:
Startującym życzę powodzenia w walce o drugie miejsce a Tomkowi gratuluję zwycięstwa Big Grin

A jak Tomek złapie gumę to co będzie Idea :?:
Jak pisałem poprzedniego posta to przeszło mi przez myśl takie pytanie, ale z uwagi na bardzo małe prawdopodobieństwo wystąpienia tego stanu rzeczy założyłem, że na luzie pociśnie. A i w wypadku złapania gumy (zakładając, że dostanie szybko narzędzia i zmieni) nie byłby chyba bez szans na I miejsce...
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości