Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MIEJSKIE SPRAWY - transportowa gra miejska
#1
zapraszamy do udziału z piątkowej grze miejskiej - do północy, z czwartku na piątek, zbieramy zgłoszenia. można wpisywać się tutaj lub na email: <!-- e --><a href="mailto:rowery@ekolublin.pl">rowery@ekolublin.pl</a><!-- e -->
Oczywiście można się zgłosić nie tylko w kategorii rowerowej Smile
Można wykonywać zadania jadąc samochodem lub autobusem.

Reguły gry całej zabawy będą zbliżone do alleycatu - manifest, zadania do wykonania podobne do codziennych czynności, które załatwiamy w centrum Lublina itd.
Zadaniem uczestników jest zrealizowanie wszystkich poleceń wymienionych w manifeście.
Zwycięzcą zostaje osoba, która w najkrótszym możliwym czasie zrealizuje wszystkie polecenia wymienione w manifeście.
Uczestnicy powinni mieć ze sobą mapę miasta i długopis.

Nagrodami w konkursie są bony - kupony pieniężne do wykorzystania w kinie, sklepie rowerowym, kawiarni oraz restauracji. Poza tym koszulki dla uczestników oraz okolicznościowe szprychówki.
Ilość miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

„MIEJSKIE SPRAWY”
pierwsza transportowa gra miejska w Lublinie
13. maja 2011, piątek
– zaproszenie do udziału


Samochód, rower, komunikacja miejska – który środek lokomocji jest najbardziej pomocny w załatwianiu „miejskich spraw”?

Pokaż jaki jesteś szybki!
Uczestnicy zabawy, poruszając się dowolnie wybranym środkiem transportu, otrzymają zestaw zadań zbliżonych do czynności, jakie wykonujemy codziennie „na mieście”. Wymagać będą one udania się w kilka punktów Lublina. Celem zabawy jest sprawdzenie, który ze sposobów poruszania po mieście jest w lubelskich warunkach najsprawniejszy.

Zdecydowana większość mieszkańców na co dzień wybiera cztery kółka, wierząc zapewne, że dzięki nim poruszają się najszybciej. Czy na pewno samochód okaże się lepszy? Spróbuj, wygraj nagrodę!

Gra rozpocznie się w piątek, 13 maja w samo południe

zgłoszenia prosimy przesyłać na adres <!-- e --><a href="mailto:rowery@ekolublin.pl">rowery@ekolublin.pl</a><!-- e -->


Organizatorem gry jest Towarzystwo dla Natury i Człowieka.
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#2
więcej szczegółów na temat piątkowej gry, tutaj:
http://www.ekolublin.pl/Lubelski_Serwis ... 13_05_2011
zapraszam do udziału
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#3
wychodzi na to, że piszę w tym wątku sam do siebie Wink
trochę osób już się zgłosiło. są jeszcze miejsca, jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany.
Nagrody są całkiem atrakcyjne - jest trochę podwójnych wejściówek do kina "Bajka", karnety na zakupy w kawiarnio-księgarni "Spółdzielnia", bony do wykorzystania w barze "Wegetarianin" i kupony na miły wieczór w kawiarni "Między Słowami". oraz bony na zakupy lub naprawy w "Bike Boys". to chyba całkiem spoko Smile pakiety nagród na pewno będą łączone.
mam nadzieję, że pogoda jutro dopisze.
rejestracja od 11.30, start o 12tej - zapraszamy
kładka piesza nad al. Andersa
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#4
Będę :-)
Odpowiedz
#5
będę - nawet nie śnię o którymkolwiek z czołowych miejsc, ale dobra zabawa może być ;-)
Odpowiedz
#6
michał: nie piszesz sam do siebie. ja przeczytałem co pisałeś, ale nie odpowiadałem nic, bo w czasie, kiedy odbędzie się gra, niestety pracuję. a wolę nie pisać postów typu "byłbym, ale nie mogę bo..." Wink ale tak właśnie jest. chciałbym, ale nie mogę Sad

pzdr.
Odpowiedz
#7
rozumiem. dzieki za informacje zwrotna tak czy inaczej
niestety, jest w srodku dnia roboczego ten konkurs - zalezalo nam by sprawdzic sily w standardowych warunkach miejskich, kiedy sa korki, nie ma luznych miejsc parkingowych w centrum itd.
na szczescie pogoda robi sie w miare stabilna i mam nadzieje, ze ci ktorzy sie zglosili - dotra
www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Odpowiedz
#8
Też bym pojechał, ale obowiązki służbowe mnie trzymają.
Liczę na ciekawą relację foto/wideo Wink
Odpowiedz
#9
Hehe no i po :-D
Było ciekawie ale zadania mimo że proste to trzeba było znać dobrze Lublin aby to sprawnie przejechać wszystkie punkty z manifestu :-)

Moja trasa z powodu nieznajomości Lublina wyglądała mniej więcej tak:
http://www.bikemap.net/route/969195?130529288813528

Kręciłem się czasem strasznie ale w sumie nie czaję aż tak dobrze Lublina, przynajmniej już wiem gdzie jest ul. Złota i TEKTURA :-D

Wziąłem aparat nie zrobiłem żadnego zdjęcia :-)
Odpowiedz
#10
Dzięki za zabawę. Moja trasa: http://www.bikemap.net/route/969228. Można by ją było jeszcze skrócić jakbym nie przegapił wydziału komunikacji obok którego na początku przeleciałem. :-P

Fakt, punkty były nieco tendencyjne. :mrgreen: Ja miałem takie szczęście że akurat wszystkie znałem. Podejrzewam, że niezaznajomionym znalezienie "Bunkra" i Ośrodka informacji ekologicznej mogło sprawić problem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości