Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piaskowanie i malowanie ramy
#1
Gdzie w lublinie, najlepiej kompleksowo zrobią mi piaskowanie i malowanie ramy?
Rama jest od dziecinnego roweru na 20" koła
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#2
Chyba wszystkie adresy w Lublinie zostały podane na 3 stronach tego tematu: http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=63881
Odpowiedz
#3
Dzięki Łukasz za info, juro podzwonię.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#4
od siebie dodam że mnie to wyniosło
-piaskowanie w Dominowie (żółty wiatrak) 30zł
-malowanie w Świdniku 40zł

Rama i widelec pod koła 26'' ale rozmiar raczej się nie liczy bo biorą od elementu
Odpowiedz
#5
ja zaszalałem i malowałem swój stary rower proszkowo w Świdniku, całość zamknęła się w 100 ale wygląd i jakość białego matu - bezcenna
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#6
Panie Sylwku i jak z renowacją roweru?? Sam zamierzam zająć się moim, a jako że od niedawna mieszkam w Lublinie to kompletnie nie wiem gdzie się udać, proszę o pomoc
chodzi mi o kompleksową renowację ( piaskowanie + malowanie)
Odpowiedz
#7
Dzisiaj ma przyjechać dopiero rower do piaskowania/przemalowania.
Sprawa nie jest pilna, więc się trochę wlecze.
Namiary mam, jak już coś w tym temacie zrobię to dam znać.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#8
Kompleksowo to nie wiem, ale piaskowanie to polecam też zdecydowanie Dominów i wiatrak Smile Piaskują super, dużo ludzi tam wozi ramy, m.in Paweł z Centrali i kilka innych osób, które znam. Co do malowania to w Świdniku przy ul. Lotniczej koło przystanku malowałem za poleceniem Pawła i śmiało polecam. Koszt obu zabiegów w przypadku ramy wynosi w sumie do 50zł.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#9
a Dominów i wiatrak to gdzie to jest konkretnie i czy jakieś namiary mogę prosić na pw

dziękuję za szybkie odpowiedzi :-)
Odpowiedz
#10
Mazur Mirosław. Piaskowanie
20-388 Dominów 90a
Tel.: 81 751 93 61
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości