Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modelarstwo lotnicze RC
#1
Cześć.
Czy jest wśród Was ktoś, kto czynnie pasjonuje się lataniem RC?
W razie czego proszę o odezwanie się na moje GG:8247726
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#2
Ifson ma kolegów którzy latają.On sam lata bokiem na torze RC.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#3
A co chesz dokładnie wiedzieć. Co parwda ja się zajmuję modelarstwem statycznym. Czyli buduję i maluję modele ,figurki itp. ,ale mogę się porozmawiać z kumplami o twoim problemie.
Odpowiedz
#4
owo wiem o co kaman. Pisz :->
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#5
Paweł czyżbyś uruchamiał sławny śmigłowiec z 7 piętra?
Odpowiedz
#6
Paweł K.,


Moja działaka to modele statyczne, redukcyjne samolotów z okresu II Wojny Światowej (obecnie na warsztacie: HELLCAT F6F - 5), ale może na coś i ja sie przydam,
Odpowiedz
#7
Generalnie modelarstwo RC ma mało wspólnego z takim to się chyba nazywa redukcyjnym. Trochę plastików posklejałem w życiu ale o RC nie będę się wypowiadał. Bo wszystkie modele latające jakie zrobiłem nie były kontrolowane. Wink

Paweł daj znać co potrzebujesz bo mam starych znajomych z Politechniki Rzeszowskiej, którzy robili model samolotu RC z kamerą na uczelni. Mam też kumpla który swego czasu produkował zestawy do samodzielnego złożenia samolotów RC. Poza tym przez znajomych może by się dało dotrzeć do ludzi którzy się tym zajmują w Świdniku.
Odpowiedz
#8
Romi napisał(a):Paweł K.,


Moja działaka to modele statyczne, redukcyjne samolotów z okresu II Wojny Światowej (obecnie na warsztacie: HELLCAT F6F - 5), ale może na coś i ja sie przydam,

Fajna mordę ma ta maszyna. W glossy sea blue go robisz? W jakiej podziałce?
Odpowiedz
#9
O widzę ,że sporo modelarzy się na forum ujawniło. :-D
Ja buduję głownie pancerkę z II wojny ,dioramy ,oraz przeróżne figurki. Jakby ktoś był zainteresowany to wykonuję takie rzeczy na zamówienie. Trochę doświadczenia posiadam ok. 5 lat ,pisało się też do paru gazet. ;-)
Zainteresowanych zaparszam.
Odpowiedz
#10
marcin0604 napisał(a):Fajna mordę ma ta maszyna. W glossy sea blue go robisz? W jakiej podziałce?


Oczywiśie, że w glossy sea blue. Sakla 1: 72 - wiem , że mała, ale mam mało miejsca i nie mieszczą się moje wszystkie modele. A jest ich niemało.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości