Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kross - gwarancja
#1
a ja mam takie pytanie do Was - jesli kupiłem rower w sklepie A to czy chcąc oddać go na gwarancję do sklepu B jeśli tam również sa tej marki rowery to przyjmą mi go ?
Rower marki Kross.
الحُمْقُ داء ولا دواء له
Odpowiedz
#2
Tak, mają obowiązek przyjąć, jeśli masz kartę gwarancyjną.

@Marcin, jakie jest to tajne hasło :lol: ?
Odpowiedz
#3
Małe OT.

Koledzy jabolewski i bulletproof.
To że kupiłeś rower w sklepie A, a w sklepie B mają też tą samą markę nie znaczy że sklep B przyjmie go na gwarancję.
Sytuacja taka sama jakbym kupił telewizor w Media i chciał oddać go potem do EURO na gwarancję. Nie przyjmą, bo mi go nie sprzedali i odeślą do sklepu/serwisu.

Sprawdź w karcie gwarancyjnej adresy sklepów (powinny być podane) gdzie można oddać rowery do serwisu/gwarancję. Tam nie mogą odmówić.
Odpowiedz
#4
Jeśli gwarancja jest od producenta, nie zaś od sklepu, to egzekwować można ją raczej we wszystkich punktach serwisowych. W instrukcji krossa była lista serwisów, do których można się udać.
Odpowiedz
#5
jabolewski napisał(a):Jeśli gwarancja jest od producenta, nie zaś od sklepu, to egzekwować można ją raczej we wszystkich punktach serwisowych. W instrukcji krossa była lista serwisów, do których można się udać.

niestety to nie jest takie proste, dzwoniłem do serwisu krossa i powiedzieli że raczej mi nie przyjmą w innym sklepie - wszystko zalezy od humoru sprzedającego :/
الحُمْقُ داء ولا دواء له
Odpowiedz
#6
Hmm ciekawe co by na to powiedział kross?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości