Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Garby" na ścieżce.
#1
Znajdują się przed wiaduktem, pod którym się przejeżdża tuż przed tamą nad Zalewem. Niespecjalnie widoczne, a szczególnie na tym drugim fajnie wyrzuca.
Zgłaszałem to już jakiś czas temu, ale skoro problem nie dotyczy normalnej jezdni, dla szanownych urzędników zbyt dużym wysiłkiem jest udzielenie odpowiedzi. Jakiejkolwiek.
Odpowiedz
#2
Gdzie to wysyłałeś?
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#3
mamut77 napisał(a):Zgłaszałem to już jakiś czas temu, ale skoro problem nie dotyczy normalnej jezdni, dla szanownych urzędników zbyt dużym wysiłkiem jest udzielenie odpowiedzi. Jakiejkolwiek.

Nie jestem może pracownikiem państwowym, a że kocham :-P urzędników to postaram wczuć w ich pracę i odpowiedzieć na w/w problem.

"Szanowny Panie mamut77, garby powstały na skutek pojawienie się w okolicy kretów.
Niestety krety są pod ochroną i maja teraz okres lęgowy, więc nie możemy w tej nic sprawie zrobić.
Proponuje Panu przesiąść się z hardtaila na full suspension.
Pozdrawiam
Urzędnik"
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#4
Aleksander W, uszkodzona nawierzchnia, podobnie jak w wypadku dziur i ubytków, czyli Wydział Dróg i Mostów. No chyba że źle mi się wydaje. Ale jeśli nawet, to w takim razie ktoś powinien mi choćby zasugerować, co bym spadał na drzewo z pretensjami, bo to nie ich broszka.

PrażonyRabarbar, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Odpowiedz
#5
No to pomyliłeś adresy, DDR poza pasem drogowym jest obecne w gestii Wydziału Gospodarki Komunalnej.
Z kolei DDRy w pasie drogowym przeszły pod zarząd WDiM - jak wysłałem do WGK zgłoszenie o zbitej szybie na ul. Grygowej to po jakimś czasie dostałem odp. z WDiM że posprzątali. Czyli w jedną stronę wydziały przekazały sobie pismo, w drugą jak widać nie bardzo.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#6
Człowiek ciągle uczy się czegoś nowego :-) . Dzięki.
Do WGK wysłane, czyli wkrótce temat powinien być załatwiony, bo akurat ten wydział reaguje na zgłoszenia mniej więcej tak jak powinien.
Odpowiedz
#7
Z reguły sobie przekazują, jak byłem na stażu w UM to często krążyłem między WDiM, Architekturą itp Smile
Odpowiedz
#8
https://picasaweb.google.com/lh/photo/c ... directlink

taka sobie dziura, całkiem spora, przy skrzyżowaniu al.JPII i al. Krasnickiej, jak ktoś w to wpadnie to może sobie zrobić duże kuku
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#9
Właśnie wróciłem z trasy (u mnie o tej porze to normalka) :-)
Dlaczego piszę o tym tutaj?
Korzystając z małego ruchu o tej porze pozwoliłem sobie na powrót do domu korzystając z drogi rowerowej od mostu na Cienistej do Muzycznej.
O tak późnej porze korzystam z oświetlenia typowego dla Nocnego Patrolu.
Ale nawet w ciągu dnia trudno byłoby utrwalić aparatem różne niebezpieczne miejsca.
Praktycznie musiałbym zejść z roweru i iść pieszo i robić zdjęcia.
Dotychczas największym problemem było zarastanie trawą, wystające gałęzie.
Obecnie stan kostki jest fatalny!
Wiele miejsc bardzo niebezpiecznych.
Oprócz złego stanu (kostka) na odcinku Marina - "Pod Kasztanami" droga jest wysypana piaskiem. A jest to odcinek z dosyć ostrymi zakrętami.
Jak wspomniałem ilość niebezpiecznych miejsc jest tak duża, że mam prośbę do koleżanek/kolegów mających kamerkę na rowerze/kasku.
Bo chyba tylko w ten sposób należałoby dołączyć załącznik dla osób/wydziałów odpowiedzialnych za stan drogi rowerowej.
Wracając zaś do głównego tematu:
mamut77 napisał(a):Niespecjalnie widoczne, a szczególnie na tym drugim fajnie wyrzuca.
To nie jest żart ale odnoszę wrażenie, ze ten garb zrobił się większy i bardziej niebezpieczny.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#10
Garb jeden (albo dwa) jest (są) na Al. Spółdzielczości Pracy na wysokości Decathlonu. Ja tam się przyzwyczaiłem że full jest idealny na dojazdy do pracy i mnie takie górki bawią, bo można na na ich pompować żeby przyspieszyć bez pedałowania, ale piszę bo pewne nie każdy lubi.
Jak będę pamiętał to w poniedziałek jadąc do roboty zrobię pseudo zdjęcie pseudo aparatem z komórki.

A tak generalnie... Szkoda zdrowia na twardeogony, osy czy jakieś tam tępe koła. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości