Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddam] Szkła do okularów b-skin
#1
Witam.
Właśnie znalazłem szkła z okularów B-Skin Netsky o ile pamiętam
przyciemniające (czarne) i pomarańczowe
Niestety okularów już nie posiadam ponieważ nie przeżyły jednego mojego wypadku ;-)
Szkła chyba nie używane bo jeszcze leżą sobie w woreczkach :-)

Takie okulary:
[Obrazek: bskinnetsky.th.jpg]

Szkła:
[Obrazek: dsc06997sp.th.jpg]
[Obrazek: dsc07002n.th.jpg]
Odpowiedz
#2
najsampierfszy! (?)
Odpowiedz
#3
ja sie pisze na pomaranczowe!
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#4
to ja może przetłumaczę, co kolega Bart chciał powiedzieć w swoim poście tutaj. chodziło mu, jak sądzę, o to, że chciał zaklepać te szkiełka. "naj sam pierw" oznacza w pewnych kręgach coś na kształt "najwcześniej", "na początek". "najsampierwszy" zatem znaczy pewnie "pierwszy z pierwszych" Wink
Odpowiedz
#5
Alo alo ,ja też mam takie do oddania, takie samiuśkie...
Jak Pół roku temu posta wrzucałem to nikt nie chciał a od Seba to wszyscy...
:-P
Odpowiedz
#6
no nic moim zdaniem dla użytkownika Bart to jakieś ostrzeżenie za nie poprawności językowe powinno być. Z tego co widzę ofiarodawca też nie wiedział o co chodzniło więc pomarańczowe szkła są moje. Przykro mi... Warto czasem książkę przeczytać - w codziennym życiu nie wszyscy używają języka "dzieci wychowanych przed monitorem komputera".
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#7
Przepraszam Cię, Sebku, myślałem że zatrybisz :-)

Szymuś, Ty mi tutaj ze sprzętem RTV/AGD nie wyskakuj, przeczytałem więcej książęk niż Ty wypiłeś izotoników, zasady są proste, "kto pierwszy ten lepszy", liczy się szybkość rekacji, niestety..., trzepałes się, odpadasz z gry, ponieważ jak już wcześniej Krzysiek wyjaśnił, jestem pierwszy z pierwszych :-)




Fakt, Marcin też proponował.
Odpowiedz
#8
Tak jak już wcześniej wspomniałem warto pisać ze zrozumieniem, szczególnie gdy zależy Ci na tym aby odbiorca zrozumiał twoje przesłanie, a więc "odpadłeś z gry" po swoim pierwszym poście w tym temacie....

Po co Ci szkła do okularów rowerowych jeżeli nie jeździsz na rowerze?
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#9
szymek_sq napisał(a):Po co Ci szkła do okularów rowerowych jeżeli nie jeździsz na rowerze?

Moim zdaniem Szymusiowi należy się ostrzeżenie, za przedstawianie fałszywego świadectwa, względem bliźniego swego.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#10
:mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości