Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parada Rowerów 29.05.2011 g. 7.00
#41
Ja wracam na dwóch kołach ale myślę, że takich osób będzie całkiem dużo. (no oczywiście zakładam, że w przeddzień parady, na maratonie nie zakatuję roweru- ale pewnie nie zakatuję :-P )
Odpowiedz
#42
Tylko ustalmy miejscówkę i godzinę gdzie mamy się spotkać
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#43
dopisuję się, a co tam - poproszę opcję w dwie strony
PS. może pakiet extra z naleśnikami w Kazimierzu :lol:
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#44
no widzę , że ekipa się szykuje nie mała :roll:
Odpowiedz
#45
no a jak, w grupie jest siła Smile Ja proponuje 15 pod basenami. Pasuje?? Mam nadzieje, że wspólnie ze mną RL wymyśli jakąś spoko trasę
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#46
Nie wiecie czy organizatorzy parady wymagaja aby posiadac kask? Jeżeli tak, to gdzie mozna jakis wzglednie tanio zakupic?
Odpowiedz
#47
Dlaczego w tytule postu jest godz 7 a na stronie organizatora 9. Coś przeoczyłem ?
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#48
Pewnie dlatego że rejestracja uczestników jest od 7. link przeoczony ---> http://lrot.pl/index.php?start=aktualno ... ew_id=1158 Przyjadę po koszulkę a nawet i do Kazimierza. Wink
[Obrazek: u6674y2011v3.gif]
Odpowiedz
#49
witam wszystkich, mam pytanie tak jak ktoś wcześniej, czy wymagane jest posiadanie kasku :?:
Nie posiadam go niestety a chciałem wziąć udział w paradzie
Odpowiedz
#50
WombaTHTS napisał(a):Nie wiecie czy organizatorzy parady wymagaja aby posiadac kask?

marcin84 napisał(a):mam pytanie tak jak ktoś wcześniej, czy wymagane jest posiadanie kasku :?:

Nie jest wymagane ale proszę zapoznać się z regulaminem bo może innych wymagań nie spełniacie :-P
Kolejny raz podaję link do informacji:
http://www.skandiamaraton.pl/index.php? ... Itemid=455
Zajrzyj... przeczytaj... a następnie :
darist napisał(a):Panie i Panowie... oświadczamy i jedziemy :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości