Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parada Rowerów 29.05.2011 g. 7.00
#51
Jedyne wymagania jakie widze (pomijajac zgode od rodzicow itp) to ubezpieczenie, zaswiadczenie od lekarza i poslusznosc wobec slozb porzadkowych, o kasku nic nie jest napisane Big Grin
Odpowiedz
#52
O ile w sobotę na Maratonie kask jest zapisany w regulaminie, i jego nie posiadanie grozi dyskwalifikacją, o tyle na paradzie nic w regulaminie nie jest napisane
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#53
Dzięki, no to podpisujemy i jedziemy Wink tylko jeszcze powiedzcie jakie tempo zamierzacie narzucić w drodze powrotnej, bo jak mam paść w połowie drogi to chociaż z rodziną się pożegnam ;-)
Odpowiedz
#54
Jeszcze o ubezpieczeniu, chociaż już tyle jest napisane. W regulaminie jest mowa tylko o ubezpieczeniu NW, a nie ma o OC. Na mój rozum, to nie trzeba wykupować osobnego ubezpieczenia na te imprezę, tylko mieć ważne ubezpieczenie NW, np. wykupione w szkole, na studiach, czy w zakładzie pracy. takie polisy obowiązują nie tylko podczas lekcji/zajęć/wykonywania obowiązków w zakładzie pracy, tylko cały czas. Parę lat temu naciągnąłem więzadła w kolanie na nartach w czasie urlopu i bez problemu ubezpieczenie objęło następstwa tego nieszczęśliwego wypadku.
Uprawianie rekreacyjne sportów (narty, rower, rolki, windserfing itp.) nie jest traktowane jako sporty ekstremalne.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#55
mam nadzieję, że nie trzeba zabierać polisy ze sobą?
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#56
marcin84 napisał(a):(...) czy wymagane jest posiadanie kasku (...)
nawet jeśli nie jest wymagane posiadanie kasku to przy 500-osobowym tłumie dla własnego bezpieczeństwa bym proponował mieć kask

duża część uczestników prawdopodobnie nawet nie wie jak się jeździ w większej grupie więc profilaktycznie na wypadek stłuczki (tfu, tfu) ja bym brał kask
ale to jest moje zdanie a ja nawet nie wiem czy będę miał na to czas... a szkoda
Odpowiedz
#57
słyszałem plotę, że ma być deszcz i burze ale do niedzieli może nawet śnieg spaść Smile
Jak powrót jest o "ludzkiej" porze i jakimś ciekawym terenem to się piszę oczywiśćie
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#58
Witam
Ja się raczej wybieram na pardę
i tak stwierdziłem że najlepszy powrót to by był przez garbów
bo od Nałęczowa do Lublina jest ciasno i problem by miały samochody z wyprzedzaniem nas a w Garbowie jest piękna i szeroka droga
jeżeli chce ktoś zemną wracać to niech da znać jakoś się dogadamy
Odpowiedz
#59
No dobra
Tylko ja dałem taki przykład
Bo to może być wariant dla tych co chcą szybko z tamtą wracać
Odpowiedz
#60
ja wolę wracać szlakiem, którym będziemy jechać do Nałęczowa
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości