Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parada Rowerów 29.05.2011 g. 7.00
#61
terenem hooopaki, terenem
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#62
Hesos napisał(a):terenem hooopaki, terenem

Popieram: terenem Smile
Odpowiedz
#63
ja myślę, że za dzień - dwa Jurek wymyśli jakąś arcyciekawą trasę powrotu z Nałęczowa do Lublina i ogłosi to w odpowiedni sposób na forum. czekajmy z cierpliwością.

ja na teren wstępnie się pisze. lada dzień zakładam terenowe opony.
Odpowiedz
#64
a godzinę i miejsce kolega też wymyśli ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#65
Jak Jurek coś wymyśli, to jest kompleksowe. Miejsce, godzina, trasa, wszystko. Trzeba poczekać Wink Choć... nie wiadomo, czy będzie mógł i chciał jechać. Mam nadzieję, że tak - trasy Jurka zawsze są ciekawe, a ustawki mega rekreacyjne Wink

ale to wszystko w sumie mało ważne. wrócić zawsze będzie jak. ważne, by pogoda dopisała.
Odpowiedz
#66
pogoda jest mega zmienna, a do niedzieli może się wszystko wydarzyć - wulkan wybuchnie, lodowiec przypełznie Tongue
Każdy ma swoje Reiatsu, tylko trzeba je odkryć
https://pl-pl.facebook.com/pages/szpryc ... 8996108124
Odpowiedz
#67
myślę, że nie mogą zabronić jechać za tą paradą/peletonem 500 osób osobom bez ubezpieczenia i zaświadczenia lekarskiego. Przecież poruszają się po drogach publicznych, więc każdy ma prawo tam pojechać (o ile nie będzie się znajdował pomiędzy "obstawą" początkową i końcową). Ja bym pojechał, ale te ubezpieczenia itp mnie odstraszają nieco, gdyby były jakieś problemy, to wtedy bym pojechał z kilkoma osobami na lajcie do nałęczowa Wink byłby ktoś chętny na taki układ?
"Zwykły rower jest pojazdem napędzanym mięśniami. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli." Anonim
Odpowiedz
#68
kylos,
No ja bym mógł jechać jak się nie wcisnę na chama tam :-P
Odpowiedz
#69
Co do zezwoleń lekarskich i ubezpieczenia to nie trzeba ich posiadać a co do pogody mam nadzieję, że będzie gut Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#70
Jakub.P napisał(a):Co do zezwoleń lekarskich i ubezpieczenia to nie trzeba ich posiadać

Aby nie zaczynać wątku poruszanego już w poprzednich postach.
Należy podpisać oświadczenie, że takowe zezwolenie i ubezpieczenie posiadamy.
Ale aby było wszystko jasne - nie namawiamy do składania fałszywych oświadczeń.
Bo gdyby "odpukać" coś się stało to nie tylko poniesiemy jakąś szkodę ale jeszcze będziemy odpowiadać za składanie fałszywych oświadczeń :-P
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości