Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parada Rowerów 29.05.2011 g. 7.00
#11
darist napisał(a):
Jakub.P napisał(a):Edycja:
Ale może nie martwy się na zapas.
Jurkowi dzisiaj pogoda zepsuła ustawkę do Nałęczowa więc za dwa tygodnie zabierze tych co nie załapią się z grupą Parady :lol:
No mi też pogoda popsuła plany, ale za tydzień się wybieram, więc się można umówić
Odpowiedz
#12
nie będą sprawdzać świstków od lekarzy itp
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#13
kilka słów więcej o paradzie:
http://lrot.pl/index.php?start=aktualno ... ew_id=1158

moim skromnym zdaniem warto się na niej pokazać. warto się przejechać w takiej grupie, taką trasą Wink

ja postaram się być.
Odpowiedz
#14
zapowiada się niezła masówka, jak nic nie stanie na przeszkodzie, to się pojawię, póki co, puszczam info dalej do znajomych :-) - im więcej nas tym lepiej
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Wstawiam potrzebne pliki na rejestrację do Parady Rowerów
Odpowiedz
#16
Rowerowy Lublin (za moim pośrednictwem) otrzymał oficjalne zaproszenie na Paradę Rowerów z Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, z podpisem Pana Dyrektora Piotra Franaszka.

treść zaproszenia jest w zasadzie tożsama z informacją na stronach Skandia Maratonu i LROT, więc jej nie wklejam.

Przy okazji dodam, że jak ktoś będzie się zastanawiał "jak wrócić" z Nałęczowa - niech się nie martwi. Ktoś z nas na pewno zaproponuje jakąś fajną i łatwą trasę i będzie sobie można lajtowym tempem pojechać z powrotem.
Odpowiedz
#17
Albo można wrócić pociągiem Smile Chyba, że znacie jakąś nieforsującą trasę Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#18
MindEx napisał(a):Przy okazji dodam, że jak ktoś będzie się zastanawiał "jak wrócić" z Nałęczowa - niech się nie martwi. Ktoś z nas na pewno zaproponuje jakąś fajną i łatwą trasę i będzie sobie można lajtowym tempem pojechać z powrotem.

Jeszcze jakbyś mógł podać informację za kim się rozglądać na ten "lajtowy" powrót, no i w jakich godzinach planujecie powrót?

Domyślam się, że trzeba będzie zaopatrzyć się w jakiś wiekszy zapas wody + jakies kanapki lub coś podobnego
Odpowiedz
#19
ja wybieram się na tę imprezę. nie mam jeszcze planów co do godziny powrotu. proponuję, by osoby zainteresowane powrotem na rowerach wpisywały się w tym wątku (bo nie ma sensu chyba tworzyć na razie odrębnego. można się też kontaktować ze mną przez PW.

dodam tu jeszcze, że na stronie LROT'u (link kilka postów wyżej) jest informacja o możliwości powrotu pociągiem. Ja jednak zachęcam do powrotu na dwóch kółkach. Zawsze to przyjemniej i fajniej.

Co do prowiantu: butelkę Nałęczowianki każdy dostanie na miejscu. Sklepy zarówno w Nałęczowie jak i na trasie powinny być otwarte, więc można uzupełniać płyny w bidonach na bieżąco. Podobnie z żarciem. Nie ma sensu wieźć ze sobą jakoś dużo jedzenia i picia. Wink
Odpowiedz
#20
Dodam może tylko dla przypomnienia, albo i jak ktoś nie wie, że wtedy będzie w Nałęczowie rozgrywany wyścig XC Langa, więc zawsze można trochę jeszcze pobiwakować przy trasie i pokibicować. Nie wiem tylko jak z polską czołówką, bo chyba termin pokrywa się z jakimś PŚ, ale i tak można pokrzyczeć przy trasie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości