Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KTM trento, 170zł
#1
Do zaoferowania mam świetny rower marki KTM. Jego stan oceniam na dobry - nie licząc pęknięcia w tylnej obręczy którą trzeba wymienić, tylna opona również nadaje się już do wymiany. Poza tym na pewno będzie służył długo.
Specyfikacja:
Rama: KTM trento - stalowa, była spawana kilka lat temu, fachowa robota do tej pory świetnie się trzyma, rozmiar 51cm
Manetki/klamki: Deore LX stan idealny
Hamulce: Alivio cantilever
Koła: piasty Alivio obręcze nieznane
przerzutka tylnia: Deore XT stan idealny - wymieniona w zeszłym sezonie
przerzutka przednia: to chyba stx, albo alivio nie pamiętam
korby: stx - nie wiem jak teraz, ale pod koniec tamtego sezonu przyjmowały nowy łańcuch
opony: schwalbe marathon
siodło: fuji gel coś tam coś tam, całkiem wygodne
kaseta: stary dura-ace, ale to się może zmienić
nowe plastikowe błotniki - też się może zmienić na nowe stalowe błotniki
bagażnik


Rower nie prezentuję się zbyt okazale, ale to właśnie jest jego zaletą. Zostawiałem czasem w pośpiechu bez zapięcia i nikogo nie interesował.

Cena: 170zł
Gdyby policzyć wartość osprzętu to wyjdzie na pewno ponad 170zł, niestety roweru muszę się pozbyć bo nie mam go gdzie trzymać. Mam do niego wielki sentyment, bo właściwie to mój rower "treningowy". Chciałbym żeby trafił w dobre ręce.

Zdjęcia wrzucę niebawem
kontakt na priv or gg: 3495308
Odpowiedz
#2
Okazja! Cholernie żałuję, ale nie skorzystam. Dziś nawet gadałem na ten temat z Adamem, że moja następna po pękniętym pasztecie dojazdówka to będzie góral hmm. nic to.
Tak z ciekawości, Grzegorz, ile masz wzrostu? Bo z awatarka wychodzi mi, że okolo 190 cm ;-)
Odpowiedz
#3
Z tego co go znam to Grzegorz ma max 175 Smile A rower naprawdę godny polecenia, stał z moją szosówką przez 4 lata pod Wydziałem, po 2 przestałem się dziwić, że jeździ, po 3 przestałem się dziwić, że Grzesiek na nim jeździ a po 4 sam nabrałem na niego (rower) ochoty Smile Ktokolwiek go kupi będzie zadowolony.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Dorzucam zdjęcia
https://picasaweb.google.com/1125669385 ... 4460039618
Odpowiedz
#5
aktualne?

w którym miejscu spawana?
[Obrazek: u9988y2011v4.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości