Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT_środa_18.05.2011_LKJ_godz.17.30
#11
Mnie nie będzie bo mi się nie chce :roll:
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#12
Chciało mi się jechać, ale stałem w korku w Kołbieli, co prawda tylko w jedną stronę, bo z powrotem wracałem przez Puławy, ale i tak muszę teraz skrobać przedni zderzak i szybę z dziadostwa.

Mnie nie będzie, odechciało mi się :-(
Odpowiedz
#13
ja też miałem być ale jednak mnie nie będzieSmile
Odpowiedz
#14
O kurna to dziś miała być ta ustawka :?: Jestem jakiś roztrzepany ostatnio nie wiem może to przez tą pogodę.

Albo się zakochałem Idea

Sorry ale kurna nie dam rady już was dojechać albo może innym razem dam radę jeśli znowu coś mi nie wypadnie.
Odpowiedz
#15
A ja już w domku :-D . Tereny super były.. Kurde jak ja tam trafię sama.. Undecided . Było naprawdę super kobieco; zawracaliśmy, gubiliśmy się, nie byliśmy zdecydowani gdzie jechać... :-P . Dzięki wszystkim i do następnego.

Aaaaa no i trasa ode mnie. Troszkę wydłużona (patrzeć od LKJ ;-) )

TRASA
Odpowiedz
#16
fajnie było

mój zrzucik
http://www.endomondo.com/embed/workouts?w=sZmOzTkfRgA
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#17
Ja jeszcze raz chciałem przeprosić za moje zachowanie, a szczególnie marys.

Sama ustawka była okey, przyjechałem do domu zmęczony.
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#18
Truskafka: to nie jesteś na koncercie?
Odpowiedz
#19
no właśnie się wybieram, tylko nie wiem czy mi się do końca chce iść bo nie wiem czy kogoś znajomego spotkam
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#20
...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości