Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT_środa_18.05.2011_LKJ_godz.17.30
#21
Dzięki za taką przyjemnie męczącą (przynajmniej dla mnie ;-)) trasę, a zwłaszcza podziękowania wysyłam chłopakom pilnującym tyły.
Odpowiedz
#22
A właśnie jeżeli chodzi o koncert, to znajoma dała mi znać, że Coma już zaczęła swój koncert.
Odpowiedz
#23
Bardzo fajna ustawka, spodziewałem się, że będzie krócej, ciut wolniej i mniej trudnego terenu, ale tak jak było - było super Big Grin
Myślałem też że będzie bardziej zimno (może dlatego że dwa dni temu zmarzłem) i że będzie więcej owadów (choć i tak kilka zjadłem) Tongue Pogoda jednak dopisała. Wg mnie, a raczej sprzętu przejechaliśmy 36km ze średnią prędkością 16,9km/h.
Aha, jeszcze więcej dziewczyn myślałem że będzie :mrgreen: Ale kto nie przyjechał, niech żałuje!
Przepraszam za moje brzydkie "popisy" na skrzyżowaniu, chciałem przejechać prawidłowo Undecided
A tym, co tego ode mnie nie słyszeli
Jeszcze raz wielkie dzięki za wspólne kręcenie!
Odpowiedz
#24
Wieści głoszą, że ustawka udana ;-) i 4 kobitki przybyły ;-) także kfiatowo :-D
czekamy na fotki

A wszyscy, którzy usprawiedliwiali w tym wątku swoją nieobecności - rozumiem zaliczają się do ekipy kfiatowej i w kolejną środę oczywiście przybędąSmile

Do zobaczenia więcSmile
orientuj...
Odpowiedz
#25
hmm czuję zakwasy ... muszę je rozbić izotonikiem .... :mrgreen:
a co do fotek to ubogo ...
a co do Comy to ... poszłam postałam, popsuł mi się humor (bo Roguc się chyba z zespołem nie słyszał, nagłośnienie do ... no i ogólnie zawód ... ) i wróciłam ... Comę wolę z płyty posłuchac ....
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#26
Monika no jak by to było po asfalcie no to może bym dojechał ale w terenie nie dało by rady was dogonić.

Zwłaszcza po tym co tu ludzie piszą, że miałyście tęgiego powera dziś - to chyba już wolę na ustawkę Jurkową tam przynajmniej nie można się zmęczyć Idea :mrgreen:
Odpowiedz
#27
FOTY z KFIAT-a
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#28
Trasa fajna, przede wszystkim teren baaaardzoooo zróżnicowany :-)
Laaasyyyy, pooolaaa, kamienie, asfalty i szutry, błoto i cięższy teren też był więc jak dla mnie rewelacja :-)
Przyjemnie się jechało, kilka razy nie wiedziałem gdzie jestem więc było bardzo OK.
Pocisnęliśmy LKJ to LKJ ok 36km więc bardzo przyjemnie aż się zmęczyłem.
Niestety Marys miała kontakt z kostką brukową i się skończyło otarciem kolana, mam nadzieję że wszystko OK?

P.S.
Koncert Abradab zajeb...y fajnie chłopaki zagrali ale ja ich słucham więc opinia nie obiektywna :-D
Pozdrawiam Seb
Odpowiedz
#29
Ja również dziekuje za wspólne kręcenie, poźniej wyrwałem za 3 hardkorami nad sam zalew, ale trzeba miec stalowe płuca zeby im tempa dotrzymać. Przede chwilą wrócilem z konceru Comy, tak sobie bylo Wink
Pozdrówka i jeszcze raz wielkie dzieki Wink
Odpowiedz
#30
Były foty, jest i film z KFIAT-a.

"Marysia go, go" ;-)
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości