Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandia Nałęczów - objazd trasy 21.05, godzina 10
#11
Mini.
Można się gdzieś umówić w Nałęczowi o 10
Łukasz
Odpowiedz
#12
ja jeszcze się określę czy rowerowo czy samochodem, brak odpowiedzi od kierowcy Big Grin
Jak by co 8.30 pod Statoilem ??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#13
u mnie, niestety nagła zmiana planów, właśnie wyjeżdżam z Lublina, na pewno nie zdążę na Statoil, być może na 10 do Nałęczowa samochodem, ale to się okaże dopiero jutro rano, czy wrócę na czas do Lublina.
Szkoda.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#14
Coś TVN słabą pogodę na jutro zapowiada, mam nadzieję, że się nie sprawdzi
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#15
Witam serdecznie,
Dopiero się zarejestrowałam, w każdym razie można się dołączyć o 8.30, aby ruszyć do Nałęczowa? Bądź ewentualnie o 10 w Nałęczowie, czy jedziecie tylko swoją wybraną grupą...?
Pozdrawiam
Dorota
Odpowiedz
#16
u mnie też mała zmiana, najprawdopodobniej na 10 nie zdążę, ale spróbuje. Chyba, że na mnie poczekacie. Tak więc o 10 na parkingu przy stadionie w Nałęczowie. Jak nie dam rady przybyć na jutro to postaram się odezwać na forum, a jak nie to będę zbierał na niedzielę. Odezwę się koło 9
Odpowiedz
#17
Jakub, można się dołączyć?
Odpowiedz
#18
Oczywiście. Tylko mówię, że nie wiem czy ja będę. Wstawiam mapkę z trasą http://www.skandiamaraton.pl/index.php? ... Itemid=228 A kto by mnie zastąpił w przewodzeniu peletonu jak by mnie nie było??
Odpowiedz
#19
Rozumiem. Dołączyłabym na Statoil o 8.30. Planuję startować w Skandii, więc chętnie się dołączę.
Dorota
Odpowiedz
#20
Ja i Paul67 będziemy na statoilu o 8 30, planujemy obskoczyc medio.
Planu tego raczej już zmieniac nie będziemy. Wpadaj Dorota.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości