Tomasz   19-05-2011, 22:32
#1
Droga 19 do Łucki i w bok na Serniki do rzeki i naturę mamy. Ogólnie to jest 50 km w dwie strony, jak by jechać 19. Jak ktoś by chciał jechać inaczej to fajnie, byle by dojechać do rzeki. Tylko nie zapomnieć o czymś do picia. Czekam pod głównym wejściem i nie gryze. A jedziemy rekreacyjnie, nie bać się. Poczekam od 12:00 do 12:20
MindEx   19-05-2011, 22:46
#2
ja w tym czasie pracuję, więc mnie nie będzie na pewno, dlatego przepraszam, że - być może - zaśmiecam Ci wątek.
chcę jednak zwrócić uwagę - zarówno Twoją jak i ewentualnych chętnych na ustawkę - na to, że jazda DK 19 nie należy do najprzyjemniejszych. na odcinku, o którym piszesz, ruch jest dość spory, bo tamtędy jadą nie tylko ci co dalej 19, ale i ci, co na Parczew i tak dalej. proponowałbym pojechać tak, by ominąć tę drogę, jeśli nie na całym odcinku, to przynajmniej na pewnej jej części.

można pojechać np. Dożynkową, Orzechową, Pliszczyńską, przez Pliszczyn, Łysaków, Sobianowice, Bystrzycę, Charlęż i na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 829 skręcić w lewo i pojechać przez Jawidz i Rokitno. Wyjeżdża się na DK 19 i skręca w prawo - w stronę Lubartowa - tak na kilkadziesiąt metrów przed skrętem na drogę do Sernik. Nadłoży się trochę, ale będzie przyjemniej, a wciąż asfaltem. Wink
Tomasz   19-05-2011, 22:52
#3
MindEx Masz racje ja też się tego bałem, dlatego zaproponowałem inną drogę jak ktoś zna. Jedziemy jak Ty nakazałeś. Pozdrawiam MindEx

Edytuje: zna ktoś trasę, ja nigdy tamtędy nie jechałem? Tak czy inaczej stawie się.
bezpieka   19-05-2011, 23:07
#4
Dzisiaj byliśmy w tamtych okolica startując właśnie spod decathlonu więc możesz skorzystać z naszego śladu do Jawidza. Szczegóły TUTAJ
tkt   19-05-2011, 23:08
#5
Polecam Nadwieprzański Park Krajobrazowy, tyle, ze to trochę inny odcinek rzeki. Od Jaszczowa do Zawieprzyc (albo odwrotnie). Fajny temat na całodzienny wyjazd z posiłkiem w Łęcznej. Tyle, że 12 to ciut za późno, przedzieranie się wzdłuż Wieprza może zająć trochę czasu ale warto Smile

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Tomasz   19-05-2011, 23:23
#6
Nie robić mi wody z muzguSmile Tkt na taki wyjazd się jeszcze spotkamy. Będzie miło. Nigdy nie organizowałem wyprawy rowerowej, i to bez planu. Ale myślę, że każdy wróci do domu cały.

Dobra na dziś się odmeldowuje, i czekam jutro
MindEx   19-05-2011, 23:40
#7
Tomasz napisał(a):MindEx Masz racje ja też się tego bałem, dlatego zaproponowałem inną drogę jak ktoś zna. Jedziemy jak Ty nakazałeś.
nakazać to Ci może coś tata albo szef w pracy. ja tylko zaproponowałem alternatywną trasę Wink

jak ustawka się odbędzie, daj proszę jakieś informacje o niej w tym wątku. kilometry, liczbę uczestników itd. dzięki
Tomasz   19-05-2011, 23:49
#8
Edytuje: Mapkę zobaczę rano, ale nie ręczę, że znam drogę tak jak już znam drogę 19. Powiem tak. Ja się nie boję. Ale ja nie będę nikogo namawiał. Tak wiec jak będę bez przygotowania, ktoś musi zaproponować bezpieczną trasę. Koniec apeluSmile.
Tomasz   20-05-2011, 21:19
#9
Jak ktoś był to bardzo was przepraszam. Kto mi jeszcze raz zaufa to mówię, jestem o 13:00 21 maja, pod decatlonem i jadę drogą 19 nad Wieprz. Jeszcze raz Was Bardzo przepraszam kto się stawił. O tym czemu mnie nie było, nie bardzo chcę mówić.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.