Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasy rowerowe - zbieramy informacje na temat lokalizacji
#11
Z Koncertową to i ja się podpisuję. Akurat mieszkam niedaleko i całkiem często tamtędy śmigam. Pasy powinny się tam zmieścić... Tyle że prawie na pewno będzie tam potem problem z parkującymi samochodami.

A Kraśnicka? Dałoby upchnąć tam jakieś pasy, powiedzmy od Głębokiej do Racławickich (tak na początek)?... Nie żebym nie lubił odrobiny emocji, ale przejażdżka Kraśnickimi bywa... hmm... ciekawym przeżyciem :-P . Dużo przyjemniej by się jechało własnym pasem.
Odpowiedz
#12
- Willową zmierzyłem dla formalności, na wysokości kościoła (reprezentatywne) ma 7.0 m (metrówką),
- Koncertowa dziś jechałem, szeroko jak na lotnisku, 2 rowery przede mną były. Nie wiem czy jest sens jednak tam się bić. No ale, ja tam nie bywam.
- Kraśnickie, ale tam są po dwa pasy, czyli jak? Na Willowej tez bywa ciekawie Smile
p.s. Poligonowa raczej wąska i jakby rowerzystów nie za wielu - choć dosyć niebezpieczna to ulica (lubią szaleć) ale pasy chyba nie pomogą., Sławinkowska? toć tam wąsko.
Odpowiedz
#13
Te pasy przydałyby się na główniejszych ulicach z dużym ruchem. Po kiego na zbożowej ? bo szeroka i już uzasadnienie. Ja tam mieszkam i nie widze takiej potrzeby. Pasy zdecydowanie powinny byc w centralnej części miasta ,a nie szerokich osiedlowych ulicach.
Odpowiedz
#14
(Zbożowa) A rano którędy pomykasz jak się cisną na krzyżówkę z Warszawskimi dwoma rzędami aut? Mnie nie zależy, obecnie nie mam potrzeby zbyt często tam rano jeździć.
Odpowiedz
#15
kenubi napisał(a):- Kraśnickie, ale tam są po dwa pasy, czyli jak?
Pomarzyć można :mrgreen: .
Odpowiedz
#16
mamut77 napisał(a):Pomarzyć można :mrgreen: .
Jak już, to mnie się marzy taki pas DDR +DDkaretek przez Solidarności/Tysiąclecia, pasem zieleni i jak ci wszyscy stojący w korku gapią się jak pomykam uśmiechnięty a oni stoją (i myślą o kupnie wieczorem roweru Tongue)
Odpowiedz
#17
kenubi napisał(a):Jak już, to mnie się marzy taki pas DDR +DDkaretek przez Solidarności/Tysiąclecia, pasem zieleni i jak ci wszyscy stojący w korku gapią się jak pomykam uśmiechnięty a oni stoją (i myślą o kupnie wieczorem roweru Tongue)

aha. i rano wtedy Ty masz czas na śniadanie i SŁUCHANIE RADIA, a oni nie Smile
przepraszam za OT, MSPANC.
Odpowiedz
#18
Ja jeżdzę Willową w dół. Masz na myśli zbożową jadąć w dół od strony Warszawy ? Czy odcinek Zbożowej jak jedzie 18 po skręcie w prawo w zbożową?
Odpowiedz
#19
FILARETÓW DO GÓRY!!! (od Głębokiej do Zana)
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#20
michalbrodowski napisał(a):FILARETÓW DO GÓRY!!! (od Głębokiej do Zana)

podpisuję się pod tym STO RAZY każdą ręką!!!
tam jest szeroko i do pewnego momentu nie ma wyznaczonych pasów ruchu, później się "nagle" zaczynają, ale można by to przemalować i zrobić dwa dopiero od skrzyżowania z Grażyny. i tak byłoby SUPER. pod tą górę autobusy potrafią wyprzedzać na gazetę! Sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości