Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o weryfikację mapy scieżek
#11
tomo napisał(a):W specjalnej strefie ekonomicznej na Felinie jest cała masa DDR.
Jedną z nich nawet niechcący znalazłem. Są wzdłuż nowych ulic, nie będących jeszcze na mapach.
Przebieg i fotki
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#12
kenubi napisał(a):@playDEAD, ok, sprawdzę Roztocze ..tylko jakoś ostatnio coś się stało z moja formą, flak totalny, kobity na szpilkach mnie biorą (niemal dosłownie) Sad
Wink nie daj się kobitom
DDR przy Roztocze łączy się z JPII a zaczyna przypuszczalnie przy Wielkopolskiej (nie wiem na pewno bo jechalem samochodem)
Odpowiedz
#13
Ja tak tylko nieśmiało (bo pewnie znacie) zaproponuję może zadziałanie także na [http://www.openstreetmap.org/?lat=51.1971473693848&layers=C&lon=22.5068664550781&zoom=13]OpenStreetMap[/URL]? Jest tam także opcja "mapy rowerowej", a ze względu na luźniejszą licencję (Open Database Licence ) ewentualne skorzystanie z tych map przez innych jest łatwiejsze a i każdy może samodzielnie pomóc dobudować kawałek Smile

ijuzmnietuniema Tongue
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#14
@Harkonnen2: Jest tylko mały problem. Z tego, co się orientowałem, to zajmuje się tą mapą tylko jeden człowiek i nie bardzo ma sprzęt, żeby te mapki renderować. Jak zarzucimy mu serwer aktualizacjami, to się biedny zatrze i na mapki będziemy czekać rok (i to chyba bez wielkiej przesady, sam wrzuciłem Żółty szlak "Doliną Kosarzewki" jakieś 2 miesiące temu - do tej pory nie jest oznaczony).
Nie żebym narzekał, jestem jak najbardziej za, chcę tylko zaznaczyć, że czas oczekiwania będzie bardzo długi. Ów człowiek sam twierdzi, że czas renderingu wynosi od kilku do kilkunastu dni, w zależności jak często jest wyświetlany fragment mapy, na którym zaszły zmiany.
Odpowiedz
#15
Ok, doczytałem trochę, myślałem, że to prostsze jest. Wycofuję w takim razie propozycję.
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#16
[edit] bla bla bla ..OK. forma jako tako, 30 okresowo na licznik wskakuje Tongue

Byłem na .. granitowej(?) - nie ma na mapie nazwy, i tyle zauważyłem co narysowałem. Coś zgubiłem?
Dorysowałem Roztocze
..hmm miałem nadzieję na więcej no ale.. jest tam ciekawy wjazd na jakiś (dziki?) parking, niby zwyczajowego znaku końca śmieszki nie ma ale też i linii brak i chyba brak znaków typu /!\ dla samochodów, oj, oby nikt sie nie spotkał (w sumie przydało by sie to chyba zgłosić do ZD?)
W S.S.Ekonomicznej narysowałem pi*drzwi wg. śladu marioxa bo jakoś nie mam interesu w tej części miasta chwilowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości