Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ustawka na refleks 12:30 Lukoil - Ulica Jana Pawła II dziś
#1
Tak jak w temacie - Trasa: Do kraśnickiej wzdłuż lasu, potem przez wiochy Marynin - Nowiny, powrót przez Zalew, głównie asfalt. 30 km. Czekam pod Lukoil'em 10 min.

szkoda, że nikt nie zdążył się ze mnę zawinąć, fajną trasę zaliczyłem, głównie asfaltową, ale były też i polne drogi.

w sumie machnąłem lekko ponad 37 km, ze średnią 23 km/h, także ani szybko ani wolno (przynajmniej jak dla mnie) :mrgreen:
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz
#2
I to mnie właśnie odstrasza od jazdy w grupę. Ja ostatnio przejechałem prawie 70 km, ale przy prędkości od 18 do 23 km/h i robiłem sobie co 6-7 km przerwę na pół minuty. Po 25 kilometrach 20 minut. I jak wracałem to nawet nie czułem, że gdzieś byłem.
Odpowiedz
#3
Chciałem się z Tobą zawinąć, ale nie zdążyłem...
Gdy wstałem i zobaczyłem forum, była 12:33 Undecided Dziesięć minut później już byłem na ścieżce pod Jana Pawła. Stwierdziłem że pojadę nią do końca i w prawo za zalewem i że może uda mi się Ciebie spotkać w trasie ;] Jak dojechałem do Kraśnickiej to przemknął jakiś rowerzysta w pomarańczowej koszulce. Goniłem za nim 4km ze średnią 37km/h na tym odcinku, ale mi uciekł Tongue Więc to chyba nie Ty byłeś 8-) Czekałem na skrzyżowaniu w Strzeszkowicach z 20 minut mając nadzieję że się spotkamy (z mapy wynikało, że musisz tamtędy jechać z Marynina do Nowin), ale nikt nie przejechał.
Może jednak była inna droga, lub byłem za późno (koło 13:40).
Tak jechałem:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zlnjzutgfkhaqjsl
długość i prędkość prawie identyczna wyszła :-P
Dawaj następnym razem znać wcześniej ;-)
Odpowiedz
#4
kurde trzeba było dzwonić, spod stacji lukoli odjechałem o 12:40
lizanie jest dobre...lodów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości