Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skandia 2011 Nałęczów
#11
haladinho, maYkel... Czy ja o czymś nie wiedziałem, czy koło Nałęczowa jakieś góry wyrosły ostatnio? Tongue
Dzisiaj to tam dopiero będą (i są) jaja... :-?
Odpowiedz
#12
jak dla mnie superr trasa, według mnie najlepszy cykl maratonów mtb w Polsce, a i jedzenie w odniesieniu roku 2010 lepsze Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#13
Ja jako debiutant mogę powiedzieć, że było bardzo sympatycznie. Co do jedzenia, to trochę mała porcja, taka regeneracja po dystansie rodzinnym, nie wiem jak to wygląda na innych maratonach. Co do organizacji, mi brakowało informacji kto jedzie z którego sektora. Pytałem kilku osób i nikt nic nie wiedział, usłyszałem, że jak staniesz tak pojedziesz, hehe. Niemniej całościowo będę to bardzo miło wspominałSmile
Diabeł tkwi w szczegółach.
Odpowiedz
#14
Mój wynik najlepszy z dotychczasowych i lepszy, niż zakładałem.
Niechcący byłem świadkiem dzwona Pawła na zjeździe do Rąblowa.
Gratulacje dla Doroty za pudło i dzięki za towarzystwo w obie strony.
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#15
Są fotki z maratonu w Nałęczowie. Można się szukać Smile
http://www.skandiamaraton.pl/index.php? ... Itemid=169
Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
He he, jestem na dwóch fotkach
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#17
Fazi5 napisał(a):He he, jestem na dwóch fotkach

jestem i ja na dwóch ale to jakieś dziadostwo, wolałbym miec fotkę jak jadę a nie jak se stoje i się gapię na stragan :-P
Odpowiedz
#18
a jak się maraton udał?? Mi się udało poprawić czas o 4 minuty, ale jak by nie defekt to by było lepiej
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#19
W medio byłem 66 więc udało się i to bardzo. Jak na takiego amatora jak jo. :-P
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości