Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważenie rowerów - gdzie w Lublinie?
#1
Witam

Wybieram się z Patrykiem poważyć nasze maszyny. W których lubelskich sklepach na 100% mają wagę? Wiem, że kiedyś w na rogu Zana i Kraśnickiej mieli taką podwieszaną, ale czy na Wojciechowskiej jest? Inżynieria? Z góry dzięki za pomoc Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Inti Sport mają warto zadzwonić wcześniej w razie wątpliwości.
Odpowiedz
#3
Chłopaki z BikeBoys na Glinianej mają taka wagę.
A jak już powiesisz swojego light kilera, to nie omieszkaj pochwalić się na forum wynikiem :-P
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#4
Inti jest na mojej czarnej liście i tam nie chodzę. BB mają na pewno taką małą na drobiazgi, ale jeśli dużą też to się wybiorę Smile Spoko, jutro albo pojutrze wrzucę fotki i opis wehikułu, light killer to nie jest, po prostu jestem ciekawy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
W BB maja wczoraj jeszcze byłaBig Grin
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):Inti jest na mojej czarnej liście i tam nie chodzę
jak dobrze pamiętam chyba tam przez chwil kilka pracowałeś lub coś w tym stylu
czyżby złe wspomnienia z tym związane? :-> wiesz coś czego my nie wiemy? może się podzielisz to inni też przestaną tam chodzić

w BB słyszałem że już parę osób wieszało rowery na wadze...
Odpowiedz
#7
Hehe, miałem coś nawet napisać po tym jak przestałem tam pracować, bo było o czym, ale w końcu dałem sobie spokój, bo niezły esej by wyszedł a nie chciałem się już więcej denerwować. Jak będzie jakaś okazja to może kiedyś wtrącę swoje trzy grosze na temat tego "sklepu".
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
KermitOZ - jak Ty wyglądasz, w dzisiejszych czasach nie nosi się już grzywki do oczu i wąsików.

Człeniu.



A żeby było w temacie - nie wiem który sklep ma wagę.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#9
W inżynierii jest waga u Artura. Nie ma problemu z ważeniem.
Odpowiedz
#10
No niestety, taki piękny jaka Ty Bart to nigdy nie będę Big Grin A ważenie jutro w BB Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości