Strony (4):    1 2 3 4
73Wojtek   06-06-2011, 12:54
#31
Dzięki za udaną wycieczkę i miłe słowa. Fajnie było znów pokręcić w sympatycznym towarzystwie RL. Pzdr z Chełma. Do zobaczenia na następnej ustawce
Peke   06-06-2011, 13:22
#32
Jakub.P napisał(a):i jak długo jechaliście ??

Wyruszyliśmy o 6 rano a dojechaliśmy około 21.

Samego kręcenia było około 12 godzin

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Jakub.P   06-06-2011, 14:32
#33
ale to w obie strony czy w jedną ??

Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
MindEx   06-06-2011, 15:24
#34
Peke napisał(a):
Jakub.P napisał(a):i jak długo jechaliście ??

Wyruszyliśmy o 6 rano a dojechaliśmy około 21.

Samego kręcenia było około 12 godzin

Jakub.P napisał(a):ale to w obie strony czy w jedną ??

Weź, kurde, czytaj ze zrozumieniem, a później zadawaj pytania:


endriu68 napisał(a):Moja propozycja trasy:
http://www.bikemap.net/route/859927


endriu68 napisał(a):u mnie dst. 310 km około 12 godz. jazdy , 26 km/h.
BADEVIL   06-06-2011, 15:57
#35
A to była trasa Asfaltowa czy terenowa :?:

Mindex: Oddech i później policz do 10 i znowu oddech Idea

hyhyhy widzę, że sporo przerw robiliście w sumie nieźle prażyło w weekend - za to Lasy Janowskie zapewniały miły Cień :mrgreen: Polecam naprawdę warto :-P
Peke   06-06-2011, 16:08
#36
gorący obiad, posiedzieliśmy trochę pod sklepem - żeby do kasy się dopchać trzeba było czekać z 10 minut czasamiSmile , i do tego doszły takie zatrzymania na trasie żeby potrzeby fizjologiczne załatwić czy po prostu aby na chwilę stanąć w cieniuSmile
przeprawa promem to kolejne 15 minut

więc przerw troszkę się zrobiłoSmile

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
endriu68   07-06-2011, 00:11
#37
BADEVIL napisał(a):A to była trasa Asfaltowa czy terenowa :?:
chacha Artur nie biorę poważnie ;-) , ale zapomniałem dodać ,że asfalcik podobał się szosowcom i jest godny polecenia , choć dużo było zakrętów i skrzyżowań .Na szczęście mieliśmy Marka z nawigacją i obyło się bez zbędnych postojów.Jedyna przeszkoda to kocie łby na dst. 500 m.(-grymasy Wojtka i Marka -dzika radość obu Pawłów.)
Słonko rzeczywiście prażyło, ale jak usłyszałem -"lepsza pogoda nie istnieje".
Trasę troszkę zmodyfikowaliśmy.Nie robiliśmy parcia na czas, choć momentami zapominaliśmy się-że ustawka jest z działu:tur. rek.-( jaka drużyna taka rekreacja) ,mi b. się podobało.
ps. Sporo ludzi odwiedza ten Jeruzal i siada na ławeczce idzie do pięknego kościółka, a w Latowiczach - urząd gminy i dom WOJTA (pst Niunia i Truskafka). Nam współczuli ,że w Lubinie/Chełmie nie ma samochodów i musieliśmy TYLE pedałować :mrgreen:
BADEVIL   07-06-2011, 08:02
#38
endriu68 napisał(a):chacha Artur nie biorę poważnie , ale zapomniałem dodać ,że asfalcik podobał się szosowcom i jest godny polecenia , choć dużo było zakrętów i skrzyżowań

I słusznie, że nie bierzesz - szukam fajnych asfaltowych tras w okolicach lublina dlatego Twoja opinia na temat jakości drogi i to, że wypad podobał się szosowcom tym bardziej mnie cieszy :->

Już sobie pobrałem tracka zapewne wykorzystam kilka odcinków tej trasy niebawem.
Strony (4):    1 2 3 4
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.