Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szlak czerwony:Lublin-Nałęczów
#1
Polecam połowę szlaku czerwonego( Lublin-NałęczówSmile) bardzo przyjemna trasaSmileOprócz obserwowania znaków...na drzewachSmile warto zabrać wydrukowaną ze sobą stronkę http://kruk.ovh.org/Trasy/trasa2a_kazik.htm Stronka pomoże w przeprawie przez dłuższy kawałek trasy biegnący przez pola,na którym brak oznaczeń drzewnych...Smile
pozdrawiam!Smile
Odpowiedz
#2
Zamiast drukowania polecam zakup mapki w Informacji Turystycznej za Bramą Krakowską. Koszt - 5,50 zł a komfort użytkowania nieporównanie lepszy niż wydruku.
Faktem jest, że jakość oznakowania szlaku jest problematyczna.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
dzięki za radęSmile na pewno zajrzę do LOiTUSmile pozdrawia serdecznie!
Odpowiedz
#4
Poproś od razu o wszystko co mają związanego z topografią rowerową. Ja poszedłem po jedną mapę a wyszedłem z czterema :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
mapki są potrzebne,ale czasem warto pogubić się bo więcej można zobaczyćSmileBez mapki wielki spontan wychodzi i też jest przyjemnieSmile)
Odpowiedz
#6
mariox napisał(a):Zamiast drukowania polecam zakup mapki w Informacji Turystycznej za Bramą Krakowską. Koszt - 5,50 zł a komfort użytkowania nieporównanie lepszy niż wydruku.
Faktem jest, że jakość oznakowania szlaku jest problematyczna.

a ja polecam odwiedzić sklep kartpolu i kupić po atrakcyjnej cenie mapy. Odbiór osobisty w siedzibie firmy na ul. Ułanów.
Odpowiedz
#7
pawel napisał(a):a ja polecam odwiedzić sklep kartpolu
A widzisz... próbowałem się kiedyś do nich dodzwonić, niestety bezskutecznie. A ponieważ nie chciało mi się jechac na głupa i w razie czego całoweać klamki, zdecydowałwem się na IT :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
na gg bez problemu można się dogadać Wink testowane nie raz. i taniej niż w IT
Odpowiedz
#9
Wierzę, ale próbowałem różnymi kanałami. W żasdnym nie uzyskałem odzewu. Trudno, parę złotych wiecej to wydatek do udźwignięcia :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości