Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIBRARYCAT
#11
Cytat:12 lipca to niezbyt szczęśliwa data
Jak dla mnie to wyjątkowo tragiczny zbieg okoliczności. Sprobowałbym, gdyby nie Kubica w ten sam, cholewa, dzień Tongue
Kelly's Result 2008 ;]
Życie bez roweru powoduje raka i choroby serca
Odpowiedz
#12
A gdybym tak ci powiedział, że Kubica ma ochotę zrezygnować ze swojego wyścigu, bo mówi że ma dość swojego zespołu i chce wystartować z nami w Alleyu bo to FAJNIEJSZE? :lol: Może jednak się skusisz... :-)
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#13
Przepraszam :roll: czy jest ktoś kto poprowadzi za mnie Aleja?Big Grin Pierwszy dzień szukania sponsorów i suma nagród wynosi ponad 130pln Big Grin

Przewidywane kategorie nagród:
-pierwsze trzy miejsca
-pierwsza kobieta
-pierwszy góral
Rozważane kategorie nagród:
-pierwszy kurier
-pierwsze ostre
Odpowiedz
#14
Czy to znaczy, że przyjmując średnią ilość uczestników na alleya, wpisowe będzie ponad 10 zł? :-P
Odpowiedz
#15
Uczestnicy nie ponoszą kosztów nagród, są od sponsorów.
Może nagrody będą symboliczne w niektórych przypadkach, ale chciałbym wyróżnić różnego typu uczestników.
Z resztą, wszystko wyjdzie w praniu, ile to razy było, że jury dopiero po dojechaniu ostatniego zawodnika ustala komu jaką nagrodę...
Odpowiedz
#16
Najlepiej było na rodzinnym, kiedy każdy dostał jakąś nagrodę (niezamierzenie). :-)
Odpowiedz
#17
qavtan napisał(a):-pierwszy kurier
A czy to trzeba teraz być kurierem, czy wystarczy, że kiedyś się jeździło? :lol: Bo nie wiem czy nie muszę się na szybko zatrudnić znowu u Jacka, żeby mieć szansę na jakąś nagrodę :-P
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#18
Z uwagi na specyfikę lubelskiego rynku, kurierzy nie są zainteresowani wyścigami kurierskimi. :roll:
Możesz być spokojny - z aktywnych to będzie tylko kaftan. :-P
Odpowiedz
#19
Aha, to on znalazł taki wytrych, żeby sobie przyznać nagrodę :-) Będzie jedynym kurierem, w dodatku jako organizator pierwszy pojawi się na mecie :mrgreen:
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#20
Bartek, cicho! Big Grin Big Grin Big Grin [dobrze to rozkminiłeś] Big Grin Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości