Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIBRARYCAT
#21
Byłbym zapomniał... obrazek na szprychówkę ukradłem z komiksu o bibliotekarzu: http://www.jtillustration.com/rex/ Rex Libris graf. James Turner

Follow the story of Rex Libris, the tough-as-nails Head Librarian at Middleton Public Library, and his unending struggle against the forces of darkness. Wearing his distinctive, uper-thick bottle glasses and armed with an arsenal of powerful weapons, he strikes fear into recalcitrant borrowers, and can take on virtually any foe, from loitering zombies to fleeing alien warlords who refuse to pay their late fees.


Natomiast tekst pochodzi (jak mi się zdaje) z: http://www.youtube.com/watch?v=7l2y8HDU7-U Clint Eastwood - Dirty Harry i jest to czadowa scena :]
Odpowiedz
#22
[quote="maYkel"]Z uwagi na specyfikę lubelskiego rynku, kurierzy nie są zainteresowani wyścigami kurierskimi. :roll:



co to oznacza? specyfika lubelskiego rynku?
Odpowiedz
#23
tak dla pewności, ul. Kruczkowskiego 14 ?
tylko przełaj
Odpowiedz
#24
Odnalezienie MBP filii nr 22 to pierwszy punkt Aleja :]
Odpowiedz
#25
jak zazwyczaj kasują się rowery? górale kiepsko sobie radzą?
Odpowiedz
#26
Na 8 alejów które się odbyły w lublinie 3 były wygrane na góralach. Czyli masz jakies prawie 40% szans ;-).
Odpowiedz
#27
maYkel napisał(a):Na 8 alejów które się odbyły w lublinie 3 były wygrane na góralach. Czyli masz jakies prawie 40% szans ;-).

To jakie mam szanse na miejsko-trekingowej hybrydzie? :mrgreen:
Odpowiedz
#28
Na zwycięstwo raczej marne, bo ja startuję, ale na podium nawet duże Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#29
liczę na nagrodę za najcięższego zawodnika :lol:
Odpowiedz
#30
Aj tam, ludzie, tu nie chodzi o nagrody a o świetną zabawę :mrgreen:

Ja niestety tym razem nie wystartuję, bo wyjeżdżam, ale za to widziałem manifest... I już wam zazdroszczę :lol:

A do zwycięstwa nie wystarczy szybkość, ale jeszcze znajomość miasta, spryt i duuużo szczęścia :mrgreen:
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości