Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIBRARYCAT
#31
bartek napisał(a):Aj tam, ludzie, tu nie chodzi o nagrody a o świetną zabawę
Dokładnie. I ja zamierzam się jutro dobrze bawić Smile A najlepiej się bawię jak wygrywam ;D

bartek napisał(a):A do zwycięstwa nie wystarczy szybkość, ale jeszcze znajomość miasta, spryt i duuużo szczęścia
Wszystko to posiadam. Jutro się przekonamy czy wystarczająco dużo Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Ale było Fajowo :-) . MOje małe podsumowanie:
- dwa kapcie :-)
- konus MICHE!! w proszku :-)
- małe problemy ze skurczami:-)
ZAWALIŚCIE:-), już nie moge doczekać się następnego:-)

QAVTAN, dzięki...było fajnie:-)
nr startowy #69 :-)
Odpowiedz
#33
następnym razem muszę wziąć długopis ;-)

było super, gratki dla qavtana :!:
tylko przełaj
Odpowiedz
#34
Jako pierwsza kobieta mogę powiedzieć, że nie było dla mnie godnej konkurencji Big Grin
Tudzież manifest mnie przerósł, więc wyszło, jak wyszło. Zabawy było najwięcej Smile Dzięki za kolejnego udanego alley'a Smile

P.S. Zapomniałam mojego manifestu!!
Odpowiedz
#35
Dzięki Qavtan za organizację AlleyCata. Było super Big Grin Świetne zadania, widać, że włożyłeś w to kupę roboty Smile Może trochę za dużo tych małych karteczek było, ale w sumie o to też chodzi, żeby to sobie umieć wszystko poukładać na biegu Smile Było super Smile

Dzięki także maYkel za wspólną jazdę Smile Świetna współpraca szybkościowo-logistyczna Big Grin

Dzięki wszystkim za świetną atmosferę, rywalizację i organizację Smile

Zapowiadałem już wcześniej, że jak wygram to zorganizuję następnego Alleya Smile Dziś udało się to w parze z maYkelem, więc proponuję Alleya w drugiej połowie sierpnia. Dokładną datę jeszcze uzgodnimy Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#36
Nie powiem... Tez miałem problemy z manifestem i mimo 15 minut na zapoznanie się z jego treścią przeczytałem punkty "po łebkach" i ominąłem wpisy w nawiasach przy zadaniach specjalnych :oops:
Zabawa była super, rozrzut zadań bardzo ambitny... już nie mogę doczekać się następnego!

ps. Liczę na to, że na następnym Alley'u pojawi się jeszcze ktoś na góralu i nie dostane nagrody za frajer :mrgreen:

Jeszcze raz wielkie dzięki Qavtan'owi i zawodnikom!!!
:-P
Odpowiedz
#37
Primo: zapomniałem zaznaczyć że ta wygrana to naprawdę uczciwe ex equao. Kermitoz mnie ciągnął między punktami (szybko!), a ja robiłem większość logistyki i poganiałem go na punktach - ogarnij się chłopie - na każdy punkt tracisz 2x więcej czasu ode mnie! :mrgreen: Zaproponowałem współpracę, bo się bałem, że jak go nie zgubię to między punktami będzie mnie doganiał, i wyprzedzi tuż przed metą. :-P ;-)

Secundo: My z grześkiem ukończyliśmy alleya, tylko przynajmniej mnie się zagubiła jedna karteczka, którą znalazłem w kieszeni po wynikach. Już się nie kłóciłem, ale moralnie uznaję że rozwaliłem tego aleja nie do przejechania. ;-) Karteczka do wglądu :mrgreen:

Tertio: Kaftan - super alej jak na pierwszy raz, chociaż manifest wyglądał przerażająco. Dobra długość i urozmaicenie zadań/punktów. Ulice wszystkie proste - tylko jedną musiałem sprawdzać na mapie. :-P Dziewięć karteczek oprócz manifestu to przegięcie, zwłaszcza dla organizatora jak się okazało. :-P

Trochę statystyki: wyszło nam 44,6 km, średnia 25. Zwycięska :mrgreen: trasa TUTAJ.

Pozdrowionka dla Ariela który przyjechał z krakowa i całkiem ładnie pocisnął.

BTW: prawdopodobnie nie będzie mnie w 2 połowie sierpnia Cry to może być pierwszy alley w lublinie na którym mnie nie będzie...
Odpowiedz
#38
:evil: do następnego razu! :evil:
Odpowiedz
#39
Manifesty są do odebrania u mnie, leżą spokojnie.

Następnym razem będzie mniej karteczek, to wiem z pewnością.

Liczenie punktów, kto zaliczył i cała ta rada mędrców nad wynikami - przepraszam, pierwszy raz.

Zaskoczyli mnie zwycięzcy, bo wydawało mi się, że nie da się zaliczyć tylu punktów, a Wam zabrało 1, więc :roll: ocb Big Grin hehe, lataliście chyba Smile

Więcej ode mnie, gdy się ogarnę i wrócę do funkcjonalności, dziękuję bardzo za uczestnictwo, cieszę się, że się podobało.

Sponsorzy: Inżynieria Rowerowa, Justaj, Pama Sport, Witeska

Mam pomysł na następnego aleja, także proszę Kermicie o dane jakieś Smile
Odpowiedz
#40
Fajnie było, dzięki wszystkim - a szczególnie Qavtanowi za pomysły i wodę na mecie :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości