Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.06.2011, godz. 18.00, Stary most Kalina
#21
Ja także (mam nadzieję, że trafię na tą kładkę ;p)
Odpowiedz
#22
hmm ... przejazdem trafiłem na początek Waszej ustawki :-P mogłem się zapytać w którą stronę jedziecie to przynajmniej przez miasto bym z Wami pojechał. Undecided
Odpowiedz
#23
Po prostu wielkie dzieki wszystkim za wspólną przejażdżkę.
Grupa (20 osób) była bardzo zdyscyplinowana więc zrealizowaliśmy plan z nawiązką.
Trasa
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
i trochę zdjęć
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... hodemSOnca
Witam wszystkie nowe osoby, które pierwszy raz pojawiły się na naszej ustawce i zapraszam na kolejne.
Koleżanki, które nast tylko odprowadzały zapraszam na ustawki typu KFIAT i nie tylko.
Tempo było może ekstra ;-) pielgrzymkowe ale wszyscy sobie doskonale poradzili.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
Dzięki wszystkim za fajne rowerowe popołudnie. Jak to zwykle na ustawkach Jurka dużo ciekawych ale tym razem "kurzowych" ścieżek.
U mnie:
tdt: 39,5 km
avs: 17,7 km/h
Odpowiedz
#25
Dziękuję za wspólną jazdę, po otrzepaniu z kurzu poznałem się w lustrze w końcu - Moja trasa
DtD 45,75 km
avs 18,7 km/h
Odpowiedz
#26
Fajna ustawka, sporo ludzi jak na tę porę dnia, zwłaszcza nowych osób. Udało się też zwerbować rowerzystę w trakcie wycieczki.
Czasami spoza kłębów kurzu to czasem nie było nic widać.
Trasa
Dzięki za wspólną jazdę.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#27
Jurek S napisał(a):Koleżanki, które nast tylko odprowadzały zapraszam na ustawki typu KFIAT i nie tylko.
Dziękujemy za zaproszenie. Fajnie było przejechać z Wami choćby ten krótki kawałek. Niestety obowiązki nie pozwoliły na więcej Cry KFIATy, niestety - z tego co zauważyłam - są tylko w środy - nie pasuje. Będę śledziła ustawki w inne dni i podczas wakacji na pewno przejedziemy cala trasę. Ale i z tej jest i pamiątka. Jesteśmy na focie :mrgreen:
Odpowiedz
#28
Dzięki za faktycznie lajtowy rozjazd w miłym towarzystwie, tego właśnie dziś potrzebowałem :-D , trasa fajna, zróżnicowana.. do następnego .....
Odpowiedz
#29
I ja dziękuję. Znowu poznałam kawałek nowych ścieżek i asfaltów :-) .

Kilka zdjęć

Trasa

Do następnego :-D
Odpowiedz
#30
Dzięki za wspólne dydłanie ;-) było super - trasa typowo terenowo - kurzowa :-), tempo jak zwykle "lajtowe" ;-).
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości