Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.07, od turystycznej pod grafem, 18:00
#21
ROTFL, koło mojej chaty przejeżdżaliście Big Grin Paweł, wiedziałeś, że to moje okolice, trzeba było puścić smsa to bym się dołączył Big Grin

Paweł K. napisał(a):zabrakło mi niecałe 1.5 km do drugiej w tym roku setki...
Hehe, ja mam 22 takie dystanse przez pierwsze pół roku Big Grin

A trasę przez las świdnicki to eksplorowałem kilka razy z Elą, ale mimo, że mam tam kilka km to i tak duuuuużo lepiej znam las przy Zalewie, ciekawe dlaczego? Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#22
Jechało się bardzo fajnie. Dla mnie były to pierwszy raz jeżdżone tereny i to było super. Dzięki towarzyszom za jazdę.
Teraz trochę dziegciu.
MrKolos jeśli robi ustawkę i pisze "dzisiaj jezdzimy bez z gory wyznaczonej trasy" to prosiłbym, abyś na tę okoliczność skombinował jednak nie szosówkę - wyjdzie ci na zdrowie, a nas nie będzie ograniczać w swawoleniu po terenie. A poza tym, nie wypada organizatorowi spóźniać się na spotkanie 1,5 kwadransa (przygadał kocioł garnkowi :lol: ), zwłaszcza jak z nieba leje się taki żar.
Do końca nie byłem też pewny czy grupa spod LKJ nie dołączy do nas, bo ostatni post Truskafki przed ustawką proponował wyjazd spod LKJ i dołączenie do grupy Grafa, czego nikt nie sprostował.
Nie żałuję, że wybrałem się w okolice Świdnika, pojechałem dla zasady jak w temacie, ale takie sytuacje w przyszłości nie powinny mieć miejsca.
Do następnego :-)
Odpowiedz
#23
kola, zaproponowalem aby pojechac z drugiej strony i powiedzialem, ze nei mam trasy
jesli nie to LKJ Smile
robisz problemy... pewnie sobie wczoraj porozmawialiscie z Grzeskiem... :>

mi stuknelo dzisiaj 102km Wink

Kermit, pisalem, ze chce pojechac nieco inna trasa niz zwykle... trzeba bylo zaproponowac abysmy jechali w Twoje strony ;>

Wiesko, po prostu nei moglem miec mtb, a na ustawce o ktorej temat zalozylem sam i bylo tyle krzyku bardzo chcialem sie pojawic
tak jak juz mowilem... przymierzam sie do zakupu mtb
za spoznienie jeszcze raz przepraszam....
kiepsko to dzisiaj wyszlo... przynajmniej jesli chodzi o mnie

a grupka spod LKJ jednak moglaby zalozyc wlasny temat... ;>
oczywiscie gdybym zrobil to ja to dostalbym za to warna... ale to ja... ;-)
Odpowiedz
#24
MrKolos napisał(a):robisz problemy... pewnie sobie wczoraj porozmawialiscie z Grzeskiem... :>
Mamy ciekawsze tematy do rozmowy niż Twoje spamowanie Tongue

MrKolos napisał(a):Kermit
KermitOZ!

MrKolos napisał(a):trzeba bylo zaproponowac abysmy jechali w Twoje strony :>
Luz, nic się nie dzieje, po prostu jakbym wiedział, że będziecie przejeżdżać obok mnie to bym się dołączył Smile

MrKolos napisał(a):przymierzam sie do zakupu mtb
Etam, kup sobie porządną szosówkę Tongue

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
kola napisał(a):Trzeba się solidnie telefonami wymienić, to unikniemy podobnych akcji...
jak najbardziej, ale ja mam lepszy pomysł.... niech Kolos wstrzyma się jeszcze z pisaniem tematów o ustawkach, byłem już na kilkunastu i ani razu nie było problemu ze "zgraniem się", ktoś miał pomysł na jazdę , wysuwał temat, kto był chętny ten smarował na forum że będzie i jechaliśmy... bezproblemowo...
Odpowiedz
#26
Ty z tym spamowaniem
nie wiem skad pomysl aby moje posty nazywac spamem... Tongue
no i musialbys spamem rowniez nazwac posty wielu innych uzytkownikow, swoje rowniez Tongue
nie zebym kogos nazywal hipokryta Big Grin

heh.... ale ja chetnie pokrecilbym z Toba ;P

iii tam.... mialem takie plany poki nie zaczalem przyjezdzac na ustawki :>

kola, juz wszystko wyjasnialem Wink
moze i masz racje... czasem dzialam za szybko... i licze, ze inni sie dostosuja Tongue

jeden... ale mam Wink
jesli masz na mysli uzywanie polskich znakow.... w ciagu ostatnich kilkudziesieciu tysiecy postow ktore wystukalem jestes jedyna osoba ktorej to przeszkadza... ;->

nawet ostatnio sprawdzilem - 30 mam od domu na stare miasto
pod lkj ok. 25
tazke.... az tak twardy jednak nie jestem... :-)

heh... kiedys grzecznie poprosilem o numer telefonu ;x
swoja droga... bardzo mnie zdziwila reakcja Karoli Tongue
swoj numer tez podalem... no nie wazne

Bart, trzeba bylo zrobic drugi temat... :>

troche offtop wyszedl... ale wydaje mi sie, ze nikomu to nie przeszkadza
- wiecej dystansu do forum czy tam "spotkan" w internecie Tongue

PS: nabazgralem posta
tylko jak zwykle zalogowac sie zapomnialem... i po co to...

E: jeszcze cos... Grzesiek, moze zaproponujesz jakis skrot od Twojego nicka ?Tongue
Odpowiedz
#27
MrKolos napisał(a):w ciagu ostatnich kilkudziesieciu tysiecy postow ktore wystukalem jestes jedyna osoba ktorej to przeszkadza... ;->
No to jestem drugi. Uwierz, kola zwrócił Ci uwagę, inni to olali, bo może widzieli, że i tak jesteś leniwym parchem i nie zadasz sobie trudu pisania po Polsku. Ale tutaj będziesz musiał Tongue

MrKolos napisał(a):kiedys grzecznie poprosilem o numer telefonu ;x
swoja droga... bardzo mnie zdziwila reakcja Karoli Tongue
Hehe, nawet ja wiem, że to nie było grzeczne. Mnie natomiast nie dziwi, że Ty się wtedy zdziwiłeś, po prostu od pewnego czasu widzę Twoje wpisy.

MrKolos napisał(a):wiecej dystansu do forum czy tam "spotkan" w internecie Tongue
Tobie bym natomiast zalecił poważniejsze podejście do sprawy, bo w przeciwnym razie może się skończyć przykro.

EOT
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#28
MrKolos napisał(a):heh... kiedys grzecznie poprosilem o numer telefonu ;x
swoja droga... bardzo mnie zdziwila reakcja Karoli Tongue
A co Cię tak zdziwiło?
Już to pisałam ale powtórzę jeszcze raz: Ty jesteś bezpośredni tutaj na forum a na ustawkach to zachowujesz się tak jakbyś języka w gębie zapomniał.
Po drugie jeżeli do tej pory nie masz mojego numeru znaczy to tyle, że może Ci go nie chce dać. Temat mojego nr uważam za zamknięty i proszę więcej żebyś go nie poruszał bo robi się to już nudne.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#29
z opóźnieniem.. ale dzięki wielkie za wczorajszą sympatyczną wycieczkę :-) z dodatkowymi atrakcjami - ruchome piaski i nauka jazdy bez trzymanki :-P :-P
I cieszę się, że spod LKJ bo niestety pod GRafa raczej nie zdążyłabym dotrzeć.. ;-)
Odpowiedz
#30
sory za wprowadzenie niepotrzebnego zamieszania, to był przedostatni raz Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości