Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sram 5.0 (tył) + Sram 3.0 (Gripshift)
#1
Planuje budżetowe przejście na srama w swoim rowerze.
W ręce wpadł mi taki zestaw, tylko opini na temat tego połączenia jak na lekarstwo.

http://allegro.pl/zestaw-sram-przerzutk ... 25618.html

Z góry za cenne informacje jestem wdzięczny
PozdrawiamSmile
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem nie ma co kombinować, za podobne pieniądze dostaniesz sprawdzone shimano pokroju acery.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem jest co kombinować, bo ten zestaw jest raczej lepszy od Acery. Fakt, że te gripshifty mogą nie być najwyższej klasy (przydałoby się co najmniej x-5), ale przerzutka X-5, od Acery to co najmniej dwie klasy wyżej.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Zawsze ktoś wyskoczy z shimano Smile
W sumie to za takie pieniądze to myślę, że to zamówie, bo chce po prostu zobaczyć jak to się jeździ ze sramem, szczególnie ciekawi mnie ten system ESP 1:1, który z tego co czytalem na wielu forach, jest bardzo szybki i precyzyjny.
No a plusem dla srama jeszcze jest to, że nie obija się tak o ramę, przynajmniej wnioskowalem tak z filmików z youtube.
Odpowiedz
#5
Campino napisał(a):system ESP 1:1, który z tego co czytalem na wielu forach, jest bardzo szybki i precyzyjny.
Campino napisał(a):nie obija się tak o ramę
Wszystko prawda, będziesz zadowolony Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Czyli wątpliwości rozwiane zostały. Pozostało mi zamówić i cieszyć się z jazdy Smile
Pozdro
Odpowiedz
#7
W 2 rowerze który przejechał wiele tys. km. mam podobny zestaw.
Gripy 4.0
Przerzutka 5.0

Jedną przerzutkę "skasowałem" - jedna część wózka pękła - plastik - girlon, ale dało się i tak dalej jeździć po małych kombinacjach.

W gripach guma się mocno wyślizgała co utrudnia zmiany biegów, a po za tym działają dalej bez problemu.
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości