Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KFIAT_środa_08.06.2011_LKJ_godz.17.30
#11
Postaram się być Smile
Odpowiedz
#12
Ponawiam prośbę - czy mógłby ktoś przedstawić przybliżoną trasę?
Odpowiedz
#13
mrozo napisał(a):Ponawiam prośbę - czy mógłby ktoś przedstawić przybliżoną trasę?
Nie sądze aby ktoś taka dysponował, przynajmniej ostatnio trasa wyznaczana była "na zywo", czyt.: w połowie przejazdu grupy przez skrzyżowanie, krzyk: eeeeej, w leeewooo Big Grin
Odpowiedz
#14
wiem, wiem ... bo raz w ostatniej chwili po usłyszeniu "W PRAWO !!!" skręciłem, a Monika pojechała prosto :-P
ale chyba jest różnica czy będzie to w stronę Radawca, Łęcznej czy okolice Piask :-P
Odpowiedz
#15
mrozo napisał(a):jest różnica czy będzie to w stronę Radawca, Łęcznej czy okolice Piask :-P
Pewnie Zalew, to ulubiona trasa Karoli ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
Dzięki.
postaram się Was jakoś dogonić ;-)
Odpowiedz
#17
Nie wiem jeszcze gdzie dokładnie pojedziemy więc trasa "ta droga mi pasuje" jest najbardziej prawdopodobna (tzn. teoretycznie wiem - mi najbardziej pasuje lodziarnia w Zemborzycach przy kościele ale pewnie pojawą się głosy oburzenia, że tak krótko), nie wiem ile km zrobimy wiem tylko, że szybko chce wrócić do domu.
Okolice Zalewu są mozliwe bo to jedyna okolica gdzie z może się nie zgubię :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#18
stanowczo za krótko do lodziarni :lol:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#19
szkoda że kfiat nie startuje o 18, lub lepiej o 18:15 też bym się podłączył. A tak studio zamykam o 18 i d...a Sad

P.S.
grzmieć zaczyna, ciekawe czy będzie padać ...
KTM Ultra Flite, Merida Road Race
Odpowiedz
#20
Oj niech się lepiej wypada do tej 17.00...a później musi być koniecznie ładna pogoda :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości