Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.06.2011, godz. 18.00, lkj
#21
no jak na pierwszy wypad to nawet fajnie. I było się gdzie rozpędzić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Tylko jak dla mnie to krótko. Ale co tam będzie następna i jeszcze następna. Długo zwlekałem,żeby zacząć jeździc z "wami" i chyba dużo straciłem :roll: :roll: . Ale nadrobimy :lol: :lol:
Odpowiedz
#22
focus25 napisał(a):Dzięki za wspólną jazdę :-) . Tym razem trasa jak dla mnie raczej mało ciekawa ;-) .
tdt: 51 km
avs: 21 km/h

Koneser się znalazł ;-) .
Dzięki za wspólną przejażdżkę. Trochę trudne było towarzystwo do ogarnięcia, ale jakoś szczęśliwie przejechaliśmy. Nawet hardcory miały gdzie się rozpędzić. Gdzieś nam się tylko w Swidniku dzidex84 z żoną odłączyli, ale mam nadzieję, że wrócili bez przygód. Mam nadzieję, że koleżanka bardzo się nie zraziła do naszej jazdy :-D
Jeszcze parę zdjęć
https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... chowiska02
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
Miła, spokojna i lajtowa ustawka 8-)

Do następnego...
Odpowiedz
#24
Podziękowania dla Jurka, że pozwolił trochę pojeździć Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
piotrekgp napisał(a):Miła, spokojna i lajtowa ustawka 8-)

W którym momencie? :-D


Nie słuchaj Jurek tych głupot, trasa jak najbardziej OK, powinniśmy częściej odwiedzać 'tamte" rejony.


Do następnego.
Odpowiedz
#26
ja to jestem mało wymagająca jeśli chodzi o trasę, ta mi się podobała, aczkolwiek w Świdniku to się na nas jakoś tak dziwnie gapili Tongue

dzięki za jazdę Big Grin
do następnego
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#27
wróciłem bardziej brudny jak zmęczonySmile


dzięki za wspólne kręcenie
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#28
Były krzaczory, pokrzywy, fajne towarzystwo :-) ustawka udana :-)

Dzięki za wspólną jazdę
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#29
Dzięki za wspólną jazda. Moja pierwsza ustawka i całkiem spoko trasa i tempo choć czasami nie nadążałem ale jakoś dało rade. Chyba muszę parę kilo nadwagi zrzucić zawsze to będzie lżej pedałować :mrgreen:
Odpowiedz
#30
Jurek S napisał(a):Trochę trudne było towarzystwo do ogarnięcia, ale jakoś szczęśliwie przejechaliśmy. Nawet hardcory miały gdzie się rozpędzić. Gdzieś nam się tylko w Swidniku dzidex84 z żoną odłączyli, ale mam nadzieję, że wrócili bez przygód. Mam nadzieję, że koleżanka bardzo się nie zraziła do naszej jazdy :-D

Łagodnie powiedziane, że w Świdniku - już sporo przed dzwoniliśmy za Wami i nie w dwójkę tylko w trójkę :mrgreen: (z Krzyśkiem). Nawet z naszą nikłą znajomością planu Świdnika dojechaliśmy na czuja do torów i do lasu, a potem nawet nam na horyzoncie mignęliście.
Koleżanka jak zamyka oczy to mówi, że widzi wielką górę, pod którą nie może wjechać, ale chyba jeszcze pojedzie na ustawkę (może będzie trzeba trochę pozachęcać). Póki co dziękujemy za przejażdżkę.

No cóż, lisy dzisiaj idą spać nienażarte więc spoko :lol: Dobrej nocy!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości