Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.06.2011 Lukoil JP2 godz. 9:30
#1
Tempo spokojne- bez napinki. Średnia w granicach 26/27/28 się zobaczy.
Planuje około 4-5 godzin jazdy tak by wyszło ponad 100km
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#2
Jako że samotna jazda trochę mnie rozleniwia, to zrobiłem jedynie równe 100km. Tempo wyszło troszkę wyższe niż zakładane, bo noga dobrze podawała. Średnia wyszła 29.3 km/h
Track:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=lmbqzcabdcnqlhca
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#3
Jak asfalty na tej trasie? bo szukam też jakiegoś sensownego kawałka pod 100km do jazdy.
Odpowiedz
#4
Z Bełżyc do Niedrzwicy padaka, ale da się przejechać, koło zalewu też nie jest za ciekawie reszta całkiem nieźle, na szosie bez obaw można śmigać :-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Zwirek napisał(a):Z Bełżyc do Niedrzwicy padaka
Ta droga jest tragiczna... Nie ma dużego ruchu więc można jechać środkiem.
Natomiast dziś zauważyłem 3,5km nowej równej jak stół drogi między Niedrzwicą a Strzeszkowicami.
Reszta trasy to raczej dobre asfalciki.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#6
Ta droga bełżyce-strzeszkowice jest teraz cała w przebudowie, jechałem tamtędy szosą w poniedziałek nie polecam, ale jak za jakiś miesiąc pewnie skończą nie omieszkam się tam udać.
Odpowiedz
#7
michalbrodowski napisał(a):Natomiast dziś zauważyłem 3,5km nowej równej jak stół drogi między Niedrzwicą a Strzeszkowicami.
Reszta trasy to raczej dobre asfalciki.
W kierunku Strzeszkowice - Bełżyce zgadza się, natomiast w kierunku przeciwnym dość spory odcinek jest sfrezowany i czeka na uzupełnienie nowym asfaltem. Mało tego, kierowcy wyprzedzają "na gazetę", gdyż pomiędzy przeciwnymi pasami ruchu jest uskok, na który nie wszystkim chce się wjeżdżać. Jeden mnie w niedzielę o mało nie zepchnął do rowu.
Ale to chyba kwestia dni, kiedy to zrobią.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
kamil_bychawa napisał(a):jechałem tamtędy szosą w poniedziałek nie polecam
Byłem tam wczoraj i był tylko czysty równy asfalt.
Czytaj posty poprzedników- niewyraźnie piszę?
mariox napisał(a):W kierunku Strzeszkowice - Bełżyce zgadza się, natomiast w kierunku przeciwnym dość spory odcinek jest sfrezowany i czeka na uzupełnienie nowym asfaltem
Od Strzeszkowic do Bychawy asfalt był już uzupełniony, ale małych kamyków było sporo. natomiast od Bychawy w stronę Piotrkowa frezowali asfalt jak przejeżdżałem.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości