Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Rajd Rowerowy Łęczna - Rogóźno
#1
Już 19 czerwca (niedziela) z Łęcznej wyruszy I Rajd Rowerowy „Łęczna na rowery” w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska na rowery”.

Szczegóły tutaj a nawet tutaj.

Może ktoś będzie miał ochotę na niedzielną przejażdżkę nad jeziorko. Przy okazji można dostać nową koszulkę do kolekcji, a nawet nie trzeba się zrywać z samego rana. Jako że do Łęcznej mam troche bliżej niż do Lublina to mam zamiar się pojawić. Wink
[Obrazek: u6674y2011v3.gif]
Odpowiedz
#2
Z chęcią się pojawię :->
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#3
Jak będzie pogoda to jadę z tobą Ifson.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#4
No ja też mogę jechać jak koszulki dają za darmo to czemu nie
Big Grin
Odpowiedz
#5
Ciekawi mnie jaka trasa będzie szosowa czy terenowa?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#6
organizator coś tam mówił ze przez jakiś las będzie przejazd Tongue
Bo trzeba miec nakrycie głowy i długie spodnie i bluzkę zeby kleszcze nie dopadły
Odpowiedz
#7
heY! no oczywiście ze sie pojawie, terenu będzie niewiele a po lesie może razem ze 4 km :-)
Pozdrawiam - michał Wink
Odpowiedz
#8
10. Podczas jazdy w lesie należy zwracać szczególną uwagę na gałęzie i konary wystające z ziemi.

11. Przed wjazdem do lasu należy założyć bluzkę z długim rękawem oraz czapkę (ze względu na kleszcze). Wskazane są także środki chemiczne.

Więc raczej na slikach się nie pojedzie. Coś w regulaminie czytałem że osoby poniżej 18 muszą być pod opieką dorosłego.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#9
Cześć,

Będę prowadził rajd o którym jest mowa.
Szczegółowa trasa: http://www.bikemap.net/route/981300?130 ... 974#type=3

pkt. 10 regulaminu jest pozostałością po poprzednim rajdzie organizowanym przez portal leczna24.pl. Nie będzie wystających korzeni, a żeby spotkać się z gałęzią trzeba się na prawdę postarać.

Będą 2 miejsca w których przejedziemy przez las. Są to krótkie odcinki.
Preferowany jest rower trekkingowy lub górski. Składak też może być :mrgreen:. Na rowerze szosowym trasa jest nieprzejezdna. W drodze "tam" jest sporo dróg gruntowych i asfaltu z wybojami. Trasa powrotna biegnie w większości po asfalcie, z czego duży odcinek stanowi nowo wybudowana droga.

Zachęcam do przejechania całego dystansu - z Łęcznej do Rogóżna i z powrotem do Łęcznej, gdzie oficjalnie rajd się zakończy. W Łęcznej rower nie jest popularnym sposobem spędzenia wolnego czasu, aczkolwiek widać poprawę względem poprzednich lat. Chcemy zachęcić ludzi do jazdy na rowerze, a im więcej nas dotrze do końca, tym większa szansa na zainteresowanie.
Odpowiedz
#10
No ja bym chetnie sie pojawil.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości