Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Rajd Rowerowy Łęczna - Rogóźno
#11
vadit napisał(a):Na rowerze szosowym trasa jest nieprzejezdna. W drodze "tam" jest sporo dróg gruntowych i asfaltu z wybojami.

e tam nie przejezdna ... wszystko się da przejechać jak się chce :-P ja będę na szosówce (chyba) :-P a zwłaszcza po tym co napisałeś o drodze powrotnej ;-)
Odpowiedz
#12
Jedynym miejscem gdzie na rowerze szosowym przejazd może być utrudniony jest Godziembów. Na mapce widać miniaturkę zdjęcia, tutaj jest pełne:
https://picasaweb.google.com/1115816598 ... 0846334722
Reszta dróg jest utwardzona.
Odpowiedz
#13
Mrozo, ta Twoja szosa to taka trochę przełajka, gruby kapeć masz, więc przejedziesz, na 23c już być taki kozak nie był ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Po tych zdjęciach zapowiada się całkiem fajnie Big Grin
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#15
Brakuje tylko kostki i była by szosówka MTB :-D Zobaczymy jak zmienię opony czy nie będę tak w terenie jeździł :-P
Odpowiedz
#16
mrozo napisał(a):Brakuje tylko kostki i była by szosówka MTB :-D Zobaczymy jak zmienię opony czy nie będę tak w terenie jeździł :-P

wsadz tam 2.1... albo 2.5;p
Odpowiedz
#17
Spotkanie, które miałem mieć w niedzielę zostało przełożone więc jest szansa, że się pojawię.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
a my zapraszamy do tego tematuSmile

http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 9259#39259

będę...z Ifsonem ciśniem ze starego mostu o 8 rano
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz
#19
Pogoda się zapowiada fatalnie, ale szkoda by było przesiedzieć w niedzielę. W Łęcznej Kolega z pracy ma się podłączyć Big Grin
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#20
vadit napisał(a):W Łęcznej rower nie jest popularnym sposobem spędzenia wolnego czasu, aczkolwiek widać poprawę względem poprzednich lat.

Dziwne, ale mój najdłuższy i najbardziej intensywny "sezon rowerowy" przypada właśnie na okres, kiedy mieszkałam w Łęcznej. I znałam kilka osób z Łęcznej, dla których rower sposobem na życie.
Może chodzi o to, że ludzie z Łęcznej nie jeżdżą w zorganizowanych grupach,a pojedyńczo są mniej widoczni.....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości